Naši východní sousedé Slováci letos pořádají v pořadí 83. mistrovství světa v ledním hokeji. V hokejových svatostáncích v Bratislavě a Košicích se utká 16 týmů z celého světa vedené Kanadou, Finskem, USA, Ruskem či Českou republikou. Turnaj bude probíhat 10. až 26. května 2019. V následujících řádcích Vám doporučíme druh dopravy, možnost rezervace ubytování a dozvíte se, kde pořídit vstupenky!

Jak na hokej?

Cestu autem Vám tedy rozhodně nedoporučujeme, D1 je přeci noční můra každého řidiče. Mnohem pohodlnější a komfortnější je cesta vlakem. Poměr-cena výkon nejlépe reprezentuje RegioJet, jízdenky na jejich spoje pořídíte zde!

Dopřát si můžete i letecké dopravy, kterou nám ale značně komplikují škrty v linkách ČSA, které nedávno odkoupil Travel Service. Zpáteční letenky s přestupem se pohybují okolo 2 500 korun, přímé lety jsou dostupné již pouze do Košic a to od 4 500 korun.

Potřebujeme někde přenocovat...

Nechcete-li cestovat v nočních hodinách zpět domů a raději si zaplatíte noc v hotelu nebo chcete zůstat v dějišti šampionátu hned několik dní musíte si zajistit ubytování...

...to je ale na portálu Letenkujeme.cz hračka, použít můžete vyhledávač nebo mapu níže.

Chybí už jen vstupenky

Vstupenky na mistrovství světa v ledním hokeji 2019 jsou v prodeji na TicketPortal. Vybírat můžete z jednotlivých vstupenek na zápasy, denních vstupenek nebo vstupenek na jednotlivé týmy. 

Pozor: Vstupenky rychle mizí, proto s nákupem dlouho neotálejte!