Cestovatelská předsevzetí

31.12.2018

V době, kdy tenhle článek píšeme, ale i v době, kdy ho publikujeme na náš web, zbývá do konce roku 2018 jen pár hodin. S příchodem roku nového spousty lidí vyslovují předsevzetí, které se v průběhu roku budou snažit splnit. Nechcete-li hubnout, více uklízet nebo se učit novým věcem, ale přeci jen si rádi nějaké to předsevzetí dáte, můžete volit některé z těch cestovatelských, které jsme pro Vás připravili v následujících řádcích.

Batůžkář

První předsevzetí pro rok 2019 nese název "Batůžkář". A v čem, že spočívá? Je to zcela prosté. Jednou či vícekrát v roce zakupte levnou letenku a vyrazte třeba na víkend do ciziny jen s batůžkem, respektive příručním zavazadlem. K dovolené v Chorvatsku, Řecku či Itálii tak můžete přidat třeba návštěvu některého z evropských měst.

Znalý Skandinávec

Tak schválně, kolik míst ve Švédsku, Finsku, Dánsku či Norsku stihnete v roce 2019 navštívit?

Skandinávie je známá pro svou krajinu - faunu i flóru, ve Finsku zase nesmíte zapomenout na vyhlášené sauny. Severské země jsou také bohaté na akční letenky. Ty nejlevnější můžete zakoupit třeba z Krakova, kam se pohodlně dopravíte autobusem nebo vlakem Leo Express.

Pan a Paní z Šetřílkova

Cestovat se dá i velmi levně. Zapomeňte na all-inclusive zájezd a rezervujte letenku a ubytování v jedné z akcí, kterou na našem webu, facebooku či instagramu v příštím roce publikujeme.

Svými "levnovýlety" se pak můžete chlubit v naší skupině na facebooku.

Strejda Tuzemák

Nelákají Vás výlety do ciziny? I pro Vás máme řešení. Procestujte celou Českou republiku. Tipů, co navštívit a kam se vydat je plný internet, tak řekněte "Ne" lenosti a objevte krásy naší vlasti.

Jak sami vidíte, možností je celá řada. Jak praví jeden známí citát: "Cestování není otázkou peněz, nýbrž odvahy".