Dovolená v Chorvatsku za 2 990 Kč

21.07.2020

Už více než 100 tisíc Čechů vyrazilo v červenci 2020 na dovolenou do Chorvatska. Užít si třeba prodloužený víkend v hotelovém resortu u mořského pobřeží můžete nyní i Vy za akční cenu! Zažijte spoustu letních radovánek v hotelu Delfin Plava Laguna. Balíček jízdenka+transfer+ubytování nyní pořídíte už za 2 990 Kč!

Hotel Delfin Plava Laguna nabízí 1600 pokojů v různých variantách, na své si přijdou rodiny s dětmi i zamilované dvojice. Ve společných prostorách lze využít WIFI zdarma, opálit se můžete na terase s lehátky. Hotelový resort v rámci svých partnerů může zprostředkovat také zážitek na šlapadlech, možnost vyzkoušet vodní lyžování nebo windsurfing. Komplex se nachází v blízkosti hned několika pláží a pokud Vám bude moře malé, využít můžete také hotelového bazénu a dětského brouzdaliště.

Dopravu do Chorvatska zajišťuje dopravní společnost RegioJet. Jejich přímé vlakové spojení mezi Českou republikou a Jadranem se stalo oblíbeným produktem pro české turisty a cestovatele. I přes značný pokles ceny letenek na chorvatské pobřeží stále ve srovnání vítězí žluté vlaky. Pohodlí a celkový dojem z cesty po kolejích pak vysvětluje, proč nezvolit vlastní dopravu autem. V ceně zájezdu je i transfer z nádraží do hotelu.

Při nákupu zájezdu přes odkazy v tomto článku Vám garantujeme podporu na e-mailové adrese letenkujeme@seznam.cz a také telefonickou podporu prodejce zájezdu Dovolena.cz. Počet termínů a kapacita nabízená za akční cenu je omezená, proto doporučujeme s rezervací nevyčkávat!

Cenové nabídky:

  • 2 noci od 2 990 Kč
  • 3 noci od 3 990 Kč
  • 4 noci od 4 990 Kč

*Zdroj fotografií, informací a videa: Dovolena.cz (Student Agency k.s.)