Jak najít nejlevnější letenku?

04.11.2018Nejlevnější letenka, to je oč tu běží. Hledáte-li letenku do Vaší vysněné destinace, doporučujeme Vám přečíst si následující řádky. Popíšeme, kdy a kde akční letenky hledat či jak postupovat při rezervaci.


Obecná pravidla lovců letenek

  1. Nákup letenek doporučujeme zpravidla 3-4 měsíce před odletem = Našim zákazníkům doporučujeme nákup letenek cca. 3 měsíce před odletem. To však neznamená, že se akční letenky nemohou objevit i mnohem dříve či později. Proto pravidelně sledujte naší stránku nebo se registrujte do odběru novinek na hlavní straně našeho portálu.
  2. Porovnávejte více zdrojů = Některé akční nabídky lze objevit pouze na konkrétních rezervačních portálech. Pokud tedy akci nenaleznete u nás, obraťte se na naši zákaznickou podporu, která Vám ráda doporučí další důvěryhodné zdroje akčních letenek.
  3. Be flexible = V doslovném překladu "buďte flexibilní". Neobjevíte-li akční nabídku na letenku ve Vámi zadaném termínu, poohlédněte se po jiném termínu. Nejlevnější letenky pořídíte většinou na lety v úterý, středu či čtvrtek. 

Jak hledat nejlevnější letenky na Letenkujeme.cz?

Nejjednodušším způsobem je kontaktovat naší zákaznickou podporu pomocí kontaktního formuláře, e-mailu či facebooku. 

Pokud splňujete třetí bod z obecných pravidel lovců letenek - tedy be flexible, zamiřte rovnou do sekce "Akční nabídky". Okamžitě se Vám zobrazí aktuální ceny letenek do nejoblíbenějších destinací, po kliknutí na "zobrazit nejlevnější" obrazovku zaplaví nabídky letenek za mnohdy až neuvěřitelné ceny.

Musím odletět v přesném termínu... Jak mám postupovat při hledání letenky?

Nejjednodušším způsobem je kontaktovat naší zákaznickou podporu pomocí kontaktního formuláře, e-mailu či facebooku. 

Obstaráváte si letenky raději sami? Pak nejprve navštivte sekci "Akční letenky", pokud zde nenajdete letenku do požadované destinace, použijte vyhledávač na hlavní straně našeho portálu.

Na co si dát pozor?

Některé aerolinky, zejména pak ty nízkonákladové, si účtují poplatky za platbu kreditní kartou, u těchto společností doporučujeme volit jinou platební metodu.

Pozor dejte také na správnost zadávaných údajů. Chybné zadání e-mailu, jména apod. Vám může přinést nemalé problémy a výdaje navíc.


Pomohl Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele a známé na sociálních sítích přes tlačítka níže. :)