Kam můžeme cestovat? Máme pro Vás seznam obnovených linek

15.06.2020

Máchovo jezero, Krkonoše, Šumava..., to jsou všechno destinace, které zřejmě letos zažijí velký zájem turistů a tuzemských dovolenkářů. Kam se ale podívat, pokud chceme ukojit naše cestovatelské touhy a neomezovat se dovolenou v Čechách? Následující řádky vám přinášejí řadu cestovatelským tipů na letošní dovolenou, závěru pak i seznam zajímavých obnovených linek.

Eurovíkend v Amsterdamu

Mezi první pravidelné linky, které se dočkaly svého obnovení patří spojení Nizozemsko a jeho vlajková loď, hlavní město Amsterdam. Místní aerolinky KLM znovu spustili linku již 4. 5., po dvou týdnech se přidalo i české ČSA Czech Airlines. Máte tak na výběr ze dvou možných variant dopravců, což bude na mnoha linkách letos velký komfort. Amsterdam je ideálním příkladem destinace vhodné pro eurovíkend, během tří dní ve svižném tempu stihnete většinu hlavních zajímavostí, jenž město nabízí. Tak neváhejte a podívejte se na levné letenky do Nizozemska přes náš vyhledávač zde.

Ryanair spouští přes 20 linek z Prahy

Nejznámější nízkonákladová společnost současnosti Ryanair dává všem najevo, že je opravdu připravena převzít kralování nad pražským letištěm po problémových Smart Wings, jenž potřebují velkou státní injekci. Na léto spouští přes 20 linek po celé Evropě, takže je rozhodně z čeho vybírat. Za zmínku stojí třeba Málaga, Liverpool, Bari, Barcelona, Zadar nebo Brusel.

Rezervujte letenky již nyní zde.

Vlakem do Chorvatska?

Velmi zajímavou nabídkou a možná také největším hitem letošního léta hned po Máchově jezeru bude pro české turisty Chorvatsko. Tentokrát ale především proto, že česká dopravní společnost RegioJet připravila vlakové spojení na celé léto, které již za zhruba pětistovku dá možnost uvidět i letos krásu nekonečného moře. Více o spojení v samostatném článku zde.

Ubytování v Chorvatsku rezervujte zde.

Seznam připravovaných linek, které stojí za zmínku:

  • Amsterdam s KLM od 4. 5.
  • Curych se SWISS od 5. 6.
  • Stockholm s ČSA od 21. 5.
  • Barcelona s Ryanair
  • Helsinky s Finnair od 1. 7.
  • Keflavík s ČSA od 17. 6.
  • Riga s airBaltic od 27. .7

Kompletní seznam obnovovaných linek naleznete na prg.aero.