Las Vegas - není to jen o kasinech

21.02.2020

Když se rozhodnete zainvestovat do další dovolené a Vaším cílem by se měla stát Severní Amerika, možná je trochu škoda uvažovat jen o městech, jako je New York nebo Los Angeles. Své velké kouzlo nabízí i všemi známé Las Vegas a to nemluvíme jen o kasinech.

Las Vegas je město proslulé pro svá kasina. Aby také ne, vždyť v televizi a v kinech snad každý viděl některou z komedií odehrávajících se právě v prostorách kasin slavného amerického města. Podfukáři, Pařba ve Vegas či Frajeři ve Vegas, tohle všechno jsou slavné hollywoodské snímky, které hltají snad všechny věkové kategorie. Co ale nabízí Las Vegas kromě této nekřesťanské zábavy?

Odpověď nalezneme v podstatě v jednom slově - "Strip". Jedná se o bulvár, který protíná v podstatě celé město. Nalezneme zde řadu špičkových restaurací, hotelů, ale hlavně dobře známé kopie památek. K vidění je celá řada pouličních artistů, kteří většinu českých podfukářů z hlavního města hravě strčí do kapsy.

Sportovním fanouškům můžeme nabídnout zápas nejslavnější hokejové ligy světa. Tým Vegas Golden Knights vznikl teprve nedávno, o atraktivitu zápasů se ale rozhodně nemusíte bát. T-Mobile Arena, která je domácím svatostánkem hokejistů Vegas, pojme až 20 000 diváků a mimo hokejové klání je zde v nabídce i řada koncertů a představení po celý rok.

Trochu netradiční zážitek můžete ve Vegas zažít, pokud navštívíte místní zastavárnu. Tedy pokud to bude zastavárna ze slavného pořadu Pawn Stars, v českém znění Mistři zastavárny. Ano, tato zastavárna, jejíž pořad je znám po celém světě a v České republice tomu není jinak v Las Vegas opravdu stojí a vy se tak můžete do jejich interiérů podívat či si dokonce zakoupit některou ze starožitností. K dispozici je i oficiální merch pořadu. :)

Tak co? Dáte městu kasin šanci?