Letenkujeme.cz Awards

25.12.2018

Rok 2018 se již chýlí ke konci a za portál Letenkujeme.cz bychom Vám rádi popřáli hodně štěstí, zdraví a procestovaných destinací v roce následujícím, v roce 2019. Než ale 31. prosince odbije půlnoc a vstoupíme do nového roku, je třeba se za rokem uplynulým trochu ohlédnout. V dnešním článku si tedy udělíme "ocenění" pro nejlevnější letenku, nejoblíbenější destinaci nebo nejlepší článek. 

Kategorie I. - Článek roku

Náš galavečer započíná kategorií, kterou naše redakce uděluje sama sobě. :) Ze své celoroční práce jsme museli vybrat jeden článek, který byl pro naše čtenáře, pro Vás, nejzajímavější, nejužitečnější a naučil Vás něčemu novému z cestovatelského světa. 

Nebudeme to déle natahovat a namísto nominovaných si představíme rovnou vítěze. Stal se jím článek "Před prvním letem", zaměřující se na cestovatele, které čeká první let.

Kategorie II. - Letenka všech letenek

Žádná reklamní přestávka nás nečeká, jak jsme z komerčních předávání cen zvyklí, pokračujeme dále. Druhou kategorii vybírají sami lovci letenek. Podívám se totiž na nejlevnější letenku z Prahy, kterou jste měli možnost na našem portálu letos zakoupit.

Musíme uznat, že bylo z čeho vybírat. Doufáme proto, že jsme aerolinkám nezpůsobili příliš velké škody při prodeji jejich letenek za mnohdy až neuvěřitelně nízké ceny.

Letenkou všech letenek se stala jednosměrná letenka Praha - Palermo za 129 korun.

Kategorie III. - Nejoblíbenější destinace

Proslovu a poděkování příbuzným se vyhneme, pokračujeme v krasojízdě. Třetí kategorii zastupují těžké váhy z celého světa. Nejoblíbenější destinaci vybírali naši fanoušci a zákazníci celý rok, hlavním kritériem je totiž počet vyhledání v našem letenkáři (vyhledávači).

Slavnostně Vám můžeme oznámit, že vítězem prvního ročníku "Letenkujeme.cz Awards" v kategorii "Nejoblíbenější destinace" se stala francouzská Paříž!

Ve velké konkurenci však nezůstal pozadu ani Istanbul, Barcelona, Londýn či Lisabon.

Kategorie IV. - Zlatý měsíc

Následující řádky odhalí měsíc v roce 2018, kdy jste náš web navštívili nejčastěji. 

Z velmi vyrovnaného klání, kterému dlouho vévodil měsíc červen, si nakonec cenu pro "Zlatý měsíc" odnáší měsíc listopad, v jehož druhé polovině probíhala naše doposud největší marketingová akce - Black Week.

Kategorie V. - Novinka sezóny

Pětici kategorií a celý náš galavečer uzavírá "Novinka sezóny", udělovaná pro, jak už název napovídá, nejzajímavější či nejpřekvapivější novinku uplynulého roku.

A opět bylo z čeho vybírat. Především pak závěrem roku přicházeli zajímavé aktuality, jako třeba prodej Embraeru nebo 12 nových linek z Krakova, obsluhované aerolinkou Wizz. 

Vítěz však může být jen jeden a jako nejzajímavější novinku jsme nakonec vybrali oznámení nově vznikající africké aerolinky "Green Africa Airways", která koupí 100 Boeingů 737-MAX 8.


První ročník "Letenkujeme.cz Awards" máme úspěšně za sebou. Nezapomeňte nám prostřednictvím našeho facebooku napsat, co Vás nejvíce překvapilo nebo jak by vypadal Váš žebříček napříč všemi kategoriemi, Budeme také rádi, pokud se s námi podělíte o Vaše cestovatelské zážitky za rok 2018.

Závěrem bychom Vám rádi poděkovali za celý rok 2018, ve kterém náš portál vznikl a hned v začátku se setkal s nemalým úspěchem mezi Vámi, cestovateli z České i Slovenské republiky. Ještě jednou Vám přejeme úspěšný vstup do roku 2019, hodně zdraví, štěstí, ale i akčních letenek a procestovaných destinací. :)