Letenky za 67 Kč?! Druhá tvář koronaviru

12.03.2020

Temné období zažívají všichni letečtí dopravci, poskytovatelé ubytování i zprostředkovatelé cestovatelských služeb. Aktuální světové téma číslo jedna je pandemie COVID-19, známá obecně jako koronavirus. Jedná se samozřejmě o velmi zákeřnou epidemii a v aktuální chvíli nedoporučujeme nikomu cestovat do zahraničí, možná má ale aktuální situace také malé pozitivum.

Air Asia nabízí letenky už za 67 Kč
Air Asia nabízí letenky už za 67 Kč

Letečtí dopravci nezažívají zrovna šťastné období, prodej letenek raketově klesl a tak mají marketingové týmy po celém světě velké starosti o životnost své firmy. Ve snaze prodat alespoň nějaké letenky na spoje třeba i příští rok tak nabízejí svá místa v letadlech hluboko pod cenou, nejaktuálnější výprodej u Air Asia přináší dokonce letenky i na léto 2021 a už za 67 Kč, jak ukazuje screenshot níže.

Malajsijská nízkonákladová aerolinka (Air Asia) sice lety na pražské letiště neprovozuje, pokud ale naplánujete let na její základnu v Kuala Lumpuru nebo Tbilisi, můžete se poté proletět po velké části celé Asie za doslova směšné peníze.

Letenky jsou dostupné i v rezervačním systému našeho webu.

Své výprodeje nabízí také další aerolinky, v nedávnosti třeba Qantas nebo Singapore Airlines. V dalších dnech a týdnech předpokládáme nárůst dalších akcí, takže sledujte naši stránku.

V případě dotazů ohledně zrušení či přeložení Vašeho letu neváhejte kontaktovat naši podporu. Telefonická podpora je momentálně velmi vytížená, prosím, využívejte především e-mailovou a facebook komunikaci.

Nezapomeňte, že zdraví je na prvním místě, dbejte zvýšené osobní hygieny a v případě návratu ze zahraniční cesty doporučujeme podstoupit 14ti denní karanténu.

Portál Letenkujeme.cz svým zákazníkům nedoporučuje v příštích týdnech cestovat.