TOP5 destinací, které s námi navštívíte za méně než tisíc korun

03.06.2019

O hlavní sezóně cestovního ruchu už můžeme s klidným svědomím říci, že je v plném proudu. Celá naše redakce proto usiluje, abyste dostali Vaší dávku akčních nabídek každým dnem. Připravili jsme pro Vás také žebříček TOP5 destinací, do kterých pořídíte letenky na našem portálu pod tisíc korun.

Letenky ze seznamu jsou k dispozici pod 1 tisíc korun při zadání odletu "Kdykoliv" a příletu "Kdykoliv" v sekci "Akční nabídky". Odletové letiště je vždy uvedeno u dané destinace.

Billund - Dánsko

A začínáme opravdu "zostra". Letenky do dánského Billundu jsou k dispozici už za 500 korun s odletem z Prahy! A co že je v Billundu tak zajímavé? Nachází se zde úplně první Legoland na světě, kousek od místa, kde stála původní továrna na slavné kostičky. 

Návštěva města a zábavního parku je ideální pro rodiny s dětmi všeho věku, vyrazit do Dánska můžete třeba na víkend nebo svou návštěvu prodloužit a podívat se také do hlavního města, do Kodaně.

Řím - Itálie

Koloseum, Pantheon, Forum Romanum nebo Fontána di Trevi. Mluvíme samozřejmě o hlavním městě Itálie. Řím patří k nejstarším městům v Evropě. Podle legendy byl založen již v roce 753 před naším letopočtem. Celou svou existenci je Řím důležité kulturní centrum.

Letenky z Vídně pořídíte už za 700 - 800 korun

Brusel, Belgie

Další zastávkou na naší cestě po akčních letenkách je Brusel. Zároveň se jedná už o druhé hlavní město evropského státu, které můžete navštívit pod tisíc korun. Kromě sídla Evropské unie a NATO zde najdete spoustu zajímavých míst a památek. Co třeba náměstí Grand-Place? Nebo Královský palác?

Letenky jsou celoročně k dispozici z Prahy za 800 - 1 100 korun.

Stockholm, Švédsko

Velmi levně můžete navštívit také Skandinávii. Celoročně levné letenky pořídíte především z polského Krakova, kam se pohodlně dostanete vlakem, často však objevíte akci také z pražského letiště Václava Havla. Letět můžete nejen do Stockholmu, pod tisíc korun naleznete nabídky také na lety do Kodaně či Göteborgu.

Cena letenek z Prahy může klesnout i pod hranici 900 korun! Za podobnou cenu letenky běžně k dispozici z Krakova.

Paříž, Francie

Druhý tip na letenky z Vídně přidáme do francouzské Paříže. Za Eiffelovou věží můžete létat třeba se společností Laudamotion. 

Za cenu pod 1 tisíc korun českých můžete letět i z Prahy, letenky však pořídíte jen v omezených akcích mimo hlavní sezonu.