Najděte si vůz za skvělou cenu a procestujte Vaši oblíbenou destinaci!

Letenkujeme.News

Bohatství arabských šejků má podtrhnout a zdůraznit nový resort a luxusní letiště, jenž v má v horizontu následujících let vzniknout na pobřeží Rudého moře v Saudské Arábii. kompletně hotovo má být pak podle našich informací v roce 2030. Pojďme se společně podívat na vizualizaci plánovaného letiště a přiblížit si trochu celý projekt.

Řada českých turistů a cestovatelů dle nejrůznějších průzkumů letos dává přednost tuzemské dovolené před zahraniční cestou, aerolinka ČSA Czech Airlines tak chce dát možnost zažít radost z letu v oblacích a přitom neopustit ani hranice středních Čech. Zážitkové lety po Praze a jejím okolí si můžete užít už za 1 490 Kč.

Máchovo jezero, Krkonoše, Šumava..., to jsou všechno destinace, které zřejmě letos zažijí velký zájem turistů a tuzemských dovolenkářů. Kam se ale podívat, pokud chceme ukojit naše cestovatelské touhy a neomezovat se dovolenou v Čechách? Následující řádky vám přinášejí řadu cestovatelským tipů na letošní dovolenou, závěru pak i seznam zajímavých...

Přidejte se do odběru novinek Letenkujeme.Plus