Průvodce

Velmi zajímavá příležitost se nám naskytla začátkem tohoto týdne. Pro náš cestovatelský portál jsme získali možnost sepsat rozhovor s cestovatelkou, copywriterkou a spisovatelkou v jedné osobě. Na naše otázky totiž odpovídala digitální nomádka Hanka Šormová. Jakým cestovatelským citátem se řídí nebo co jí na jejich cestách nejvíce překvapilo čtěte...

Pondělní odpoledne přináší zajímavou novinku především pro slovenské turisty. Aerolinka Smartwings otevře od 30. května 2019 pravidelnou linku do turecké Antalye.

Český letecký dopravce ČSA Czech Airlines po odkoupení společností Smart Wings pokračuje ve škrtání do letecké mapy.

V době, kdy tenhle článek píšeme, ale i v době, kdy ho publikujeme na náš web, zbývá do konce roku 2018 jen pár hodin. S příchodem roku nového spousty lidí vyslovují předsevzetí, které se v průběhu roku budou snažit splnit. Nechcete-li hubnout, více uklízet nebo se učit novým věcem, ale přeci jen si rádi nějaké to předsevzetí dáte, můžete volit...

Ohlédnutí za rokem 2018 máme již úspěšně za sebou. Pojďme se tedy v dnešním článku zaměřit na budoucnost. Podíváme se totiž na ty nejžhavější novinky, které nás v roce následujícím, v roce 2019 čekají na pražském letišti Václava Havla!

Konečně zase přišla zima. Příznivci lyžování, radujte se! Využijte každý volný den. Cože? Že jste nároční a české sjezdovky vám nestačí? Potřebujete velká lyžařská střediska? V tom případě sbalte věci a vyrazte na dovolenou do zahraničí. Zahajte zimu 2019 ve velkém stylu. Kde? Za nás můžeme doporučit Slovinsko! Nejlepší lyžování ve Slovinsku...

Hned na 8 nových destinací se může těšit letiště ve Vídni. Společnost Laudamotion, úzce spolupracující s low-cost dopravcem Ryanair, oznámila 6 nových linek do Řecka, které doplní o lety do Kyjeva a Stuttgartu.

Rádi byste vyrazili na dovolenou za sluncem a mořem, ale také za poznáním? Chtěli byste kromě koupaček vyjet na výlet za památkami? Ideální destinace, kam můžete vyrazit, je Malta. Malá ostrovní země, která leží jižně od Itálie.

Je-li Vaší oblíbenou letní destinací Turecko, měli byste nyní zbystřit! Aerolinka SunExpress nabídne příští léto novou linku z pražského letiště. Od 11. června 2019 do 20. září 2019 bude k dispozici letecké spojení do Antalye.

Zakoupili jste letenku a potřebujete se dopravit na letiště Václava Havla? Dnešní průvodce Vám poradí, kterou variantu zvolit.