Průvodce

Ohlédnutí za rokem 2018 máme již úspěšně za sebou. Pojďme se tedy v dnešním článku zaměřit na budoucnost. Podíváme se totiž na ty nejžhavější novinky, které nás v roce následujícím, v roce 2019 čekají na pražském letišti Václava Havla!

Konečně zase přišla zima. Příznivci lyžování, radujte se! Využijte každý volný den. Cože? Že jste nároční a české sjezdovky vám nestačí? Potřebujete velká lyžařská střediska? V tom případě sbalte věci a vyrazte na dovolenou do zahraničí. Zahajte zimu 2019 ve velkém stylu. Kde? Za nás můžeme doporučit Slovinsko! Nejlepší lyžování ve Slovinsku...

Hned na 8 nových destinací se může těšit letiště ve Vídni. Společnost Laudamotion, úzce spolupracující s low-cost dopravcem Ryanair, oznámila 6 nových linek do Řecka, které doplní o lety do Kyjeva a Stuttgartu.

Rádi byste vyrazili na dovolenou za sluncem a mořem, ale také za poznáním? Chtěli byste kromě koupaček vyjet na výlet za památkami? Ideální destinace, kam můžete vyrazit, je Malta. Malá ostrovní země, která leží jižně od Itálie.

Je-li Vaší oblíbenou letní destinací Turecko, měli byste nyní zbystřit! Aerolinka SunExpress nabídne příští léto novou linku z pražského letiště. Od 11. června 2019 do 20. září 2019 bude k dispozici letecké spojení do Antalye.

Zakoupili jste letenku a potřebujete se dopravit na letiště Václava Havla? Dnešní průvodce Vám poradí, kterou variantu zvolit.

S novinkami v letecké dopravě se v posledních dnech roztrhl pytel. Po nově oznámené lince z Bratislavy nezůstává ani pražské letiště Václava Havla pozadu. Na svých webových stránkách dnes totiž letiště představilo pravidelné spojení Prahy s Florencií, které zajistí od září 2019 společnost Vueling.

Co si představíte, když se řekne advent? Vedle věnce se čtyřmi svíčkami a příprav na Vánoce si mnozí představí lahodný punč. Ten si spolu s dalšími dobrotami můžete vychutnat na adventních trzích. Konají se téměř v každém městě. Na některých místech jsou ale o něco kouzelnější než jinde. Rádi byste si adventní čas zpříjemnili výletem do zahraničí?...

Plánování a chystání dovolené je radost, zároveň však dokáže pěkně potrápit, obzvlášť v případě, kdy nespoléháte na služby cestovní kanceláře, ale zařizujete si všechno sami.

V pátek 23. listopadu letiště M. R. Štefánika v Bratislavě oznámilo na svých webových stránkách novinku v podobě nové linky do přístavního města na Kypru, do Larnaky.

Plánujete svou další cestu za zážitky a preferujete cestování na vlastní pěst? Pak před odjezdem určitě řešíte otázku: "Co vše v cílové destinaci navštívit?" a "Jak se v cílové destinaci neztratit?". Odpovědi na tyto otázky naleznete v dnešním článku, který Vám přináší několik tipů na aplikace a služby od zkušených cestovatelů.