Průvodce

Český letecký dopravce ČSA Czech Airlines po odkoupení společností Smart Wings pokračuje ve škrtání do letecké mapy.

V době, kdy tenhle článek píšeme, ale i v době, kdy ho publikujeme na náš web, zbývá do konce roku 2018 jen pár hodin. S příchodem roku nového spousty lidí vyslovují předsevzetí, které se v průběhu roku budou snažit splnit. Nechcete-li hubnout, více uklízet nebo se učit novým věcem, ale přeci jen si rádi nějaké to předsevzetí dáte, můžete volit...

Ohlédnutí za rokem 2018 máme již úspěšně za sebou. Pojďme se tedy v dnešním článku zaměřit na budoucnost. Podíváme se totiž na ty nejžhavější novinky, které nás v roce následujícím, v roce 2019 čekají na pražském letišti Václava Havla!

Konečně zase přišla zima. Příznivci lyžování, radujte se! Využijte každý volný den. Cože? Že jste nároční a české sjezdovky vám nestačí? Potřebujete velká lyžařská střediska? V tom případě sbalte věci a vyrazte na dovolenou do zahraničí. Zahajte zimu 2019 ve velkém stylu. Kde? Za nás můžeme doporučit Slovinsko! Nejlepší lyžování ve Slovinsku...

Hned na 8 nových destinací se může těšit letiště ve Vídni. Společnost Laudamotion, úzce spolupracující s low-cost dopravcem Ryanair, oznámila 6 nových linek do Řecka, které doplní o lety do Kyjeva a Stuttgartu.

Rádi byste vyrazili na dovolenou za sluncem a mořem, ale také za poznáním? Chtěli byste kromě koupaček vyjet na výlet za památkami? Ideální destinace, kam můžete vyrazit, je Malta. Malá ostrovní země, která leží jižně od Itálie.

Je-li Vaší oblíbenou letní destinací Turecko, měli byste nyní zbystřit! Aerolinka SunExpress nabídne příští léto novou linku z pražského letiště. Od 11. června 2019 do 20. září 2019 bude k dispozici letecké spojení do Antalye.

Zakoupili jste letenku a potřebujete se dopravit na letiště Václava Havla? Dnešní průvodce Vám poradí, kterou variantu zvolit.

S novinkami v letecké dopravě se v posledních dnech roztrhl pytel. Po nově oznámené lince z Bratislavy nezůstává ani pražské letiště Václava Havla pozadu. Na svých webových stránkách dnes totiž letiště představilo pravidelné spojení Prahy s Florencií, které zajistí od září 2019 společnost Vueling.

Co si představíte, když se řekne advent? Vedle věnce se čtyřmi svíčkami a příprav na Vánoce si mnozí představí lahodný punč. Ten si spolu s dalšími dobrotami můžete vychutnat na adventních trzích. Konají se téměř v každém městě. Na některých místech jsou ale o něco kouzelnější než jinde. Rádi byste si adventní čas zpříjemnili výletem do zahraničí?...