V rámci zimního letového provozu nabídne letiště Praha spoje do celkem 114 destinací!

23.10.2018

Je Vaším oblíbeným cestovním obdobím zima? Pak máme právě pro Vás skvělou zprávu. Podle dnešní oficiální zprávy z webových stránek letiště Václava Havla budete mít možnost objevovat celkem 114 destinací po celém světě.

Dočkáme se i několika novinek. Mezi ty nejzajímavější rozhodně patří Belfast nebo Split. Za zmínku však bezpochyby stojí také Dubrovník, Ammán či Larnaka.

"I přes již velmi dobře pokrytou síť stávajících přímých leteckých spojení z Prahy můžeme také v rámci nadcházejícího zimního letového řádu představit hned několik novinek v podobě nových a atraktivních destinací. Mezi nimi například jordánský Ammán, marocký Marrákeš nebo Šardžá ve Spojených arabských emirátech. Nová spojení do těchto míst jsou důkazem toho, že se nám daří rozšiřovat naši síť rovněž o mimoevropské destinace, v čemž budeme pokračovat i do budoucna," říká Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.

Na své si také přijdou lovci nejrůznějších fotografií z leteckého prostředí. Na svojí denní linku do Dauhá nasadí letecká společnost Qatar Airways letadlo Boeing 787 Dreamliner.

Nové destinace v zimním letovém řádu 2018-2019: Kutaisi (Wizzair), Marrákeš (Ryanair), Ammán (Ryanair), Belfast (easyJet), Šardžá (Air Arabia), Pisa (Ryanair), Split (ČSA/SmartWings), Dubrovník (ČSA/Smartwings), Paříž/Beauvais (Ryanair), Larnaka (Cyprus Airways).

Zdroj informací a části textu: Web letiště Václava Havla - prg.aero