Blog

Akční letenky do italské Bologny pořídíte nyní už za 694Kč. Poletíte s aerolinkou Ryanair. Levné tarify jsou dostupné především na červen 2024. Příkladem je termín 8. - 13. 6., tak neváhejte a užijte si začátek léta ve slunečné Itálii.

Letiště Václava Havla v květnu slaví kulaté výročí dvou významných linek. Už dvě desetiletí spojuje aerolinka TAP Portugal Prahu s Lisabonem. Od roku 2004 létá z hlavního města naší země také další významný dopravce, Korean Air na lince do Soulu odbavil už více než 1,5 milionu cestujících.

Akční letenky na zimní sezónu do USA představila dnes aerolinka Turkish Airlines. Letět můžete z Prahy s jedním přestupem přes Istanbul do řady amerických měst už za 12300Kč. V nabídce aerolinky nechybí New York, Los Angeles, San Francisco, Boston nebo třeba Atlanta. Letenky kupujte na termíny od listopadu 2024 do března 2025.

Akční letenky s aerolinkou Wizz koupíte nyní také z Vídně. Letět můžete do evropských měst, jako je například chorvatský Split (28. 8.- 6. 9.) už za 483Kč/19€. Vybrat si ale můžete také lety do Tirany, Ohridu, Bourgasu, Londýna, Neapole či Barcelony. Aerolinka Wizz slaví výročí 20 let od svého vzniku a přináší slevu 20% na své letenky. Více...

Leťte levně z Prahy do evropských měst. Levné letenky z letiště Václava Havla jsou nyní k dispozici na období červen - srpen. Letět můžete třeba do Londýna za 558Kč (termín 6. - 11. 5.). Další akční letenky najdete do Neapole, Milána, Tirany, Říma nebo na Sicílii. Aerolinka Wizz slaví výročí 20 let od svého vzniku a přináší slevu 20%...

Aerolinka Ryanair dnes odstartovala svůj výprodej last minute letenek, který platí pouze do 20. 5. Letět můžete do mnoha evropských destinací již za 638Kč. Letenky z Prahy pod tisíc korun najdete například do Milána, Bruselu, Londýna, Poznaně, Marseille, Pisy, Kodaně nebo Pescary.

Objevte třetí největší město Itálie a přilehlé oblasti, Neapol určitě stojí za návštěvu. Akční letenky z Prahy pořídíte už za 1020Kč. Nejlevněji, jak už je u aerolinky Wizz tradicí, poletíte s členstvím Wizz Discount Club. Za skvělou cenu najdou ale letenky i cestující bez členství, letět můžete za cenu cca 1500Kč. Levné letenky najdete na celé...

Nepatří k těm, kteří v letních měsících musí zamířit na cestu k moři? Přesně pro Vás je pak dnešní akční tip s aerolinkou Ryanair. Letět můžete z Prahy do Kodaně třeba na 3 noci za skvělé ceny už od 744Kč. K dispozici je celá řada termínů na červen a červenec! Další informace o akci najdete níže, letenky hledejte v našem vyhledávači!...

Letní letenky do Paříže z Prahy nyní pořídíte za skvělou cenu! Nejlevnější letenky s aerolinkou Ryanair pořídíte už za cenu 1 017Kč, na další termíny během června a července najdete letenky s cenou mezi 1000-2000Kč.

Akční letenky nyní koupíte také z ostravského letiště! Aerolinka Ryanair nabízí na nové lince do Malagy zpáteční letenky na termíny především v červnu nyní jen za cenu okolo 2 tisíc korun! Další informace o akci níže.

Akční letenky z Vídně do španělské Barcelony koupíte s aerolinkou Wizz na termíny v červnu 2024. Nejlevněji letíte s Wizz Discount Club, cestující bez členství si lehce připlatí, ale stále poletí za skvělou cenu zhruba 1 250Kč. Další informace o akci níže.

Letecká společnost Delta Air Lines v letním letovém řádu 2024 znovu obnovuje přímé spojení mezi Prahou a New Yorkem. Pravidelná linka na této trase navíc dle webu prg.aero letos slaví 15. výročí. Letenky v době publikování příspěvku pořídíte za cenu okolo 13 900Kč. Přímé lety budou k dispozici až do 6. října každý den.

Skiathos, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Egejském moři, je oblíbenou destinací nejen pro Řeky, ale i pro cestovatele z celého světa. Tento malý, ale bohatý ostrov nabízí návštěvníkům kombinaci nádherných pláží, zelených lesů a historických památek. Velmi unikátní atrakcí je i letiště Skiathos, které díky umístění přistávací a vzletové dráhy...

Cenová bomba na lince do chorvatského Splitu! Aerolinka Wizz nyní nabízí letenky z Vídně jen za 500Kč. S rezervací nečekejte, akční letenky za tuto cenu obvykle v rezervačním systému vydrží jen krátkou chvíli. Nejlevněji letíte s členstvím ve Wizz Discount Club, pokud členství nemáte, můžete letenky zakoupit přes náš rezervační systém níže,...

Edinburgh, hlavní město Skotska, je jako kouzelný příběh, který láká svým starobylým šarmem, úchvatnou architekturou a bohatou historií. Pro cestovatele, kteří touží po objevování nových míst a prožití nezapomenutelných zážitků, je Edinburgh absolutním must-see. Zde je náš průvodce základními informacemi a místy, která byste v tomto kouzelném městě...

Levné letenky na Island nyní pořídíte s aerolinkou Wizz. Běžná cena letenek do Reykjavíku se pohybuje mezi 5-8 tisící. Nejlevněji mohou letět cestující s Wizz Discount Club, pokud předplatné aerolinky nemáte zakoupené, připlatíte si zhruba 250Kč za každou cestu, nabídka je ale stále velmi výhodná. Další informace o akci a destinaci najdete níže.

Letiště Praha na svém webu představilo řadu novinek a změn v parkování na letišti, které vstupují v platnost již v květnu. Pokud tedy patříte ke skupině cestovatelů, která upřednostňuje dopravu na letiště automobilem a nevyužívá služeb hromadné dopravy či Uberu, v následujících řádcích naleznete všechny potřebné informace.

Užijte si příjemné teploty a moře už koncem května, nabídka aerolinky Ryanair láká na akční letenky z Pardubic do španělské Girony, odkud můžete pokračovat dále na pobřeží Costa Brava nebo objevovat krásy tohoto města. Více informací o akci a destinacích najdete níže.

Nabídka aerolinky Ryanair dnes přináší akční letenky do italského Bergama z Brna. Letět můžete na 3 noci v druhé polovině května jen za 652Kč!

Wizz Discount Club (WDC) je program věrnostních výhod provozovaný maďarskou nízkonákladovou leteckou společností Wizz Air. Tento klub nabízí členům různé výhody, které mohou zahrnovat slevy na lety, přednostní přístup k rezervaci letenek a další benefity. V tomto článku se podíváme na rozsah výhod, ceny členství a to, kdy se může Wizz Discount Club...

Gigant na trhu ubytovacích služeb Airbnb představil seznam zážitkového ubytování pro rok 2024. Rezervovat si tak můžete noc v domě z animáku Vzhůru do oblak, v muzeu Ferrari nebo v sídle slavných X-Menů. Nejzajímavější nabídky a fotografie naleznete níže.

Oslavy aerolinky Wizz pokračují a další várka akčních letenek je tady. Tentokrát vybíráme letenky z Vídně na řecký ostrov Kréta (konkrétně do města Chania na severu ostrova) už za 1 150Kč. Na nejlepší cenu samozřejmě dosahují pouze rezervace s Wizz Discount Club, levné letenky pro cestující bez členství jsou ale na našem webu dostupné za stále...

Akční letenky do Londýna z Prahy na červnové a květnové termíny se objevily v nabídce aerolinky Wizz. Letět do britské metropole můžete nejlevněji například v termínu 8. - 11. 6.

Nejlevnější letenky do italského přístavního města Bari pořídíte nyní s aerolinkou Ryanair! K dispozici je více termínů především v květnu.

Cestování a gastronomie jdou ruku v ruce, a pro mnoho lidí je objevování nových chutí a kulinářských tradic jedním z nejzajímavějších aspektů cestování. Pokud jste vášnivými milovníky dobrého jídla, pak máte štěstí, protože po celém světě existuje mnoho míst, která vás svou bohatou kulinářskou nabídkou jistě nadchnou. Zde je pár destinací, které...

Levné zpáteční letenky na lince Praha - Neapol pořídíte nyní jen za 1276Kč! Aerolinka Wizz nabízí letenky na řadu termínů v květnu i červnu. Letět můžete například na 3, 6 nebo 7 nocí. Nejlevnější letenky hledejte s odletem v úterý, středu či sobotu.

Cestovní kancelář ČEDOK ve spolupráci s aerolinkou Corendon Airlines představila první novinku na letišti v Českých Budějovicích pro zimní sezonu 2024/2025! V nabídce se objeví zájezdy do egyptské Hurghady.

Každoroční vyhlašování nejlepších letišť je událostí, kterou s napětím očekávají cestující i odvěcí průmysloví odborníci. Letiště jsou bránami do světa a kvalita jejich služeb hraje klíčovou roli v celkovém zážitku cestujících. Skytrax, renomovaná firma specializující se na hodnocení leteckých služeb, nedávno oznámila své výsledky pro rok 2024....


Další články: