Vše, co potřebujete před Vaší cestou...


Nejnovější průvodce destinacemi:

Nejnovější návody a triky:


Další cestovatelské služby:


Nejnovější akční letenky:

Akční letenky do italské Bologny pořídíte nyní už za 694Kč. Poletíte s aerolinkou Ryanair. Levné tarify jsou dostupné především na červen 2024. Příkladem je termín 8. - 13. 6., tak neváhejte a užijte si začátek léta ve slunečné Itálii.

Akční letenky na zimní sezónu do USA představila dnes aerolinka Turkish Airlines. Letět můžete z Prahy s jedním přestupem přes Istanbul do řady amerických měst už za 12300Kč. V nabídce aerolinky nechybí New York, Los Angeles, San Francisco, Boston nebo třeba Atlanta. Letenky kupujte na termíny od listopadu 2024 do března 2025.

Akční letenky s aerolinkou Wizz koupíte nyní také z Vídně. Letět můžete do evropských měst, jako je například chorvatský Split (28. 8.- 6. 9.) už za 483Kč/19€. Vybrat si ale můžete také lety do Tirany, Ohridu, Bourgasu, Londýna, Neapole či Barcelony. Aerolinka Wizz slaví výročí 20 let od svého vzniku a přináší slevu 20% na své letenky. Více...

Nejnovější aktuality:

Letecká společnost Delta Air Lines v letním letovém řádu 2024 znovu obnovuje přímé spojení mezi Prahou a New Yorkem. Pravidelná linka na této trase navíc dle webu prg.aero letos slaví 15. výročí. Letenky v době publikování příspěvku pořídíte za cenu okolo 13 900Kč. Přímé lety budou k dispozici až do 6. října každý den.

Nejnovější zajímavosti:

Letiště Václava Havla v květnu slaví kulaté výročí dvou významných linek. Už dvě desetiletí spojuje aerolinka TAP Portugal Prahu s Lisabonem. Od roku 2004 létá z hlavního města naší země také další významný dopravce, Korean Air na lince do Soulu odbavil už více než 1,5 milionu cestujících.

Přidejte se do odběru novinek