Podmínky nákupu

1) Rezervace služeb: Rezervační portál Letenkujeme.cz nabízí na svých webových stránkách, prostřednictvím facebookové stránky a také ve svých e-mailech možnost rezervovat/nakoupit nejrůznější cestovatelské služby (letenky, ubytování, transfery, jízdenky a další...). Tyto služby poskytujeme v rámci partnerství s poskytovateli služeb. Za případné komplikace v případě zrušení či jiné změny koupené/rezervované služby nenese rezervační portál Letenkujeme.cz odpovědnost. Naše zákaznická podpora Vám však samozřejmě poskytne potřebné informace.

2) Autorská práva: Loga rezervačního portálu Letenkujeme.cz lze využívat pouze po předchozím schválení za předpokladu uvedení odkazu - https://www.letenkujeme.cz/. Pro schválení použití loga se obracejte na naši zákaznickou podporu.

3) Ceny služeb: Ceny služeb nabízených na rezervačním portálu Letenkujeme.cz jsou zadávány na základě dodaných dat našich partnerů poskytující danou službu. Ceny se mohou měnit i několikrát denně na základě počtu rezervací či dostupnosti. Akční nabídka uveřejněná například na naši facebookovou stránku už tak nemusí být za krátkou dobu aktuální. 


V případě dotazů se prosím obracejte na naši zákaznickou podporu.