Podmínky


Webový portál Letenkujeme.cz přináší prostřednictvím svých webových stránek aktuální informace ze světa cestování, tipy na akční letenky a další služby a související články a zajímavosti. Portál Letenkujeme.cz, ani jeho provozovatel, není prodejcem těchto služeb. Nákup služeb/produktů je možný pouze u prodejce dané služby/produktu. Web Letenkujeme.cz nenese žádnou zodpovědnost za kvalitu. 

Akční tipy zveřejňované na webu Letenkujeme.cz, prostřednictvím e-mail marketingu a/nebo na sociálních sítích @letenkujeme (facebook, instagram) jsou pouze informativního charakteru, nejedná se o reklamu, ani obchodní nabídku, web Letenkujeme.cz negarantuje jejich platnost. Ceny letenek a dalších služeb se dynamicky mění, starší tipy proto nemusí být aktuální (může platit i na příspěvky se stářím v řádu hodin i minut).

Odkazy, vyhledávače a další reklamní prvky mohou být uveřejněny v rámci affiliate spolupráce se třetími stranami. Za uskutečněný nákup pak může provozovatel webu získat od těchto partnerů provizi nebo jinou formu kompenzace. Provizi hradí vždy třetí strana.

Užívání loga, propagačních materiálů nebo obsahu webu letenkujeme.cz je možné pouze s předchozím souhlasem provozovatele webu.