Podmínky nákupu

1) Rezervace služeb: Rezervační portál Letenkujeme.cz nabízí na svých webových stránkách, prostřednictvím facebookové stránky a také ve svých e-mailech možnost rezervovat/nakoupit nejrůznější cestovatelské služby (letenky, ubytování, transfery, jízdenky a další...). Tyto služby poskytujeme v rámci partnerství s poskytovateli služeb. Za případné komplikace v případě zrušení či jiné změny koupené/rezervované služby nenese rezervační portál Letenkujeme.cz odpovědnost. Naše zákaznická podpora Vám však samozřejmě poskytne potřebné informace.

2) Autorská práva: Loga rezervačního portálu Letenkujeme.cz lze využívat pouze po předchozím schválení za předpokladu uvedení odkazu - https://www.letenkujeme.cz/. Pro schválení použití loga se obracejte na naši zákaznickou podporu.

3) Ceny služeb: Ceny služeb nabízených na rezervačním portálu Letenkujeme.cz jsou zadávány na základě dodaných dat našich partnerů poskytující danou službu. Ceny se mohou měnit i několikrát denně na základě počtu rezervací či dostupnosti. Akční nabídka uveřejněná například na naši facebookovou stránku už tak nemusí být za krátkou dobu aktuální. 


V případě dotazů se prosím obracejte na naši zákaznickou podporu.


Podmínky - poukazy

1) Dárkový poukaz se vztahuje pouze na nákup letenek, nezahrnuje ostatní služby!

2) Platnost dárkového poukazu je vždy minimálně 6 měsíců. Platnost poukazu je vždy uvedena na daném poukazu. 

3) Dárkový poukaz funguje na základě "cashbacku".  Po nákupu a uhrazení letenky/letenek na našem webu zašlete e-mail na letenkujeme@seznam.cz. Uveďte číslo poukazu/poukazů a číslo Vaší rezervace. Na Váš bankovní účet Vám pak bude zpětně vyplacena částka ve výši vašeho poukazu.

4) Poukaz můžete vrátit do 30 dnů od jeho zakoupení. Na Váš bankovní účet bude po zaslání poukazu zpět na naši adresu vyplacena částka zaplacená za poukaz. Částka za poštovné je nevratná! Pro reklamaci se obracejte na letenkujeme@seznam.cz