O nás


Jak to začalo?

Na začátku roku 2017 vznikl projekt s názvem "Travel Assistant". Webový portál nebo spíše blog přinášel denní porci zajímavostí a novinek ze světa dopravy a cestování. Za dobu jeho fungování četlo obsah webu desetitisíce cestovatelů z různých koutů České a Slovenské republiky. Díky této zkušenosti jsme získali většinu kontaktů a obchodních partnerů, díky kterým jsme začali nabízet levné letenky do celého světa a ubytování od penzionů až ke špičkovým hotelům či resortům. 

Náš první web už ale nestačil a tak v létě 2018 vzniklo Letenkujeme.cz. Postupně se pro nás stával web číslo 1 a tak dnes provozujeme již pouze něj a my jsme zvědaví, kam nás dále zavede. 

Co nabízíme?

Díky naším partnerům z celého světa Vám můžeme nabídnout nejen letenky a ubytování všude na světě, tedy tam, kde zrovna nezuří válečný konflikt. Nabídnout Vám můžeme také levné jízdenky, pojištění, cestovní průvodce či třeba vstupenky na atrakce v cílových destinací. 

Kdo jsme a co chceme?

Na našem projektu, ať už externě či na plný úvazek, pracuje tým mladých lidí nadšený do cestování a moderních technologií. Nestane se tak, že byste si snad dopisovali, ba dokonce telefonovali s nepříjemným operátorem, jenž by vaše dotazy rychle smetl ze stolu.

Naším cílem je přinést Vám denní dávku akčních nabídek, novinek a radosti do cestování. Vždyť tak to taky celé začalo!


Možnosti platby u nás:

Na výběr je platba bankovním převodem nebo platba platební kartou. U některých nízkonákladových leteckých společností mohou být zavedeny příplatky za platby kreditní kartou. Většina tradičních leteckých společností ale takové poplatky neúčtuje. U některých společností se můžou možnosti platby lišit!


IČO: 45078581

Evidující úřad: Městský úřad Beroun 

Sídlo: Havlíčkova 5, 266 01 Beroun

Kontaktní osoba: Jakub Günther (letenkujeme@seznam.cz)