Zajímavosti

Doba dovolených je pomalu v plném proudu. Ať už pojedete k moři, nebo se rozhodnete probádat krásy českých hor, nezapomeňte na své bezpečí. Jaké je desatero horské turistiky?

Reklama, reklamní bannery, billboardy, letáky či reklamní spoty jsou všude kolem nás. Denně nás ovlivňují desítky reklam, které se nás, spotřebitele, snaží navnadit na koupi nejnovějších elektronických zařízení, modních trendů nebo třeba letenek. A právě na reklamu v letecké dopravě se dnes podíváme. Vybrali jsme 6 nejlepších reklamních videí...

Mezi cestovateli na portálu TripAdvisor se umístila na prvním místě v anketě Travelers' Choice. Dnešním trendem je levné cestování na úkor téměř všem dříve běžným službám, přesto se ve světě najdou dopravci, kteří jdou takzvaně "proti proudu" a nabízí opravdový luxus v oblacích. Jak vypadá first class na palubách aerolinky Emirates?

Hotelový řetězec Four Seasons představil nové privátní letadlo, které tentokrát dodává evropský Airbus. Kanadská společnost provozuje své hotely po celém světě. Svůj hotel nabízí i v hlavním městě České republiky, v Praze. Jako vedlejší služba zákazníkům je již delší dobu je v provozu také privátní (soukromé) letadlo, které se nyní dočká obměny!

Na českých silnicích vládne již delší dobu bojovná atmosféra. Tentokrát však nemyslíme dálnici D1, která se častokrát mění na parkoviště. Mluvíme o konkurenčním boji mezi českým dopravcem RegioJet a mezinárodní společností FlixBus.

Kempování dosáhlo zcela nové úrovně. Skylodge Adventure Suites vám nabízí ubytování v průhledných kapslích, které visí z horských útesů přímo nad posvátným údolím Peru. Kapsle jsou vhodně pojmenované "Skylodge". Ovšem dostat se do svého "pokoje" je opravdu výzvou. Hosté musí vylézt do výšky 400 metrů, nebo mohou využít lanového skluzu.