Zajímavosti

Praha, jako turistická destinace, stále roste a stoupá na žebříčku popularity. Ročně tedy do našeho hlavního města cestuje stále více cizinců a turistů. Nárůst tedy logicky zaznamenává i letiště Václava Havla. Jaký byl rok 2018 pro letiště čtěte v dnešním článku!

Letiště Václava Havla Praha oznámilo na svém webu další novinku. Od 31. března dojde k navýšení frekvence na lince do hlavního města Gruzie.

Po úspěšném článku "Letenkujeme.cz Awards" jsme se v redakci rozhodli přidat druhý článek ohlížející se za rokem 2018. Tentokrát půjdeme proti rčení, že "statistika nuda je" a podíváme se na statistiky za necelý rok, který je tu náš portál s Vámi.

Rok 2018 se již chýlí ke konci a za portál Letenkujeme.cz bychom Vám rádi popřáli hodně štěstí, zdraví a procestovaných destinací v roce následujícím, v roce 2019. Než ale 31. prosince odbije půlnoc a vstoupíme do nového roku, je třeba se za rokem uplynulým trochu ohlédnout. V dnešním článku si tedy udělíme "ocenění" pro nejlevnější letenku,...

Nově vznikající nigerijská letecká společnost "Green Africa Airways" v tiskové zprávě vydané na webových stránkách Boeingu oznámila nákup 50 letadel Boeing 737-MAX 8 s opcí na dalších 50 letadel.

Závěrem letošního roku se pražské letiště dočká posilnění spojení s Ruskou federací. Do Moskvy můžeme létat například s AirSerbia či polským LOTem, od 26. prosince otevře spojení s letištěm Žukovskij také aerolinka Ural Airlines.

Do zkušebního provozu byla na letišti Václava Havla uvedena další technologická novinka. Virtuální informační služba má za cíl přinést cestujícím základní informace o odletech, příletech či jejich odbavení.