easyJet

Společnost easyJet je britská letecká společnost s hlavním sídlem na londýnském letišti Luton. Patří mezi největší evropské letecké společnosti řadící se do kategorie low-cost. S aerolinkou easyJet naleznete pravidelně řadu akčních letenek napříč celou Evropou. Nejlevnější letenky pořídíte zejména při promo akcích na začátcích letecké sezony. Velkou část flotily tvoří letadla Airbus A319 a A320.

Užitečné informace o povolených zavazadlech, check-in a službách naleznete níže.

Zavazadla:

Zdarma si na palubu letadle s nejlevnějším tarifem můžete vzít pouze 1 zavazadlo o rozměrech 45 x 36 x 20cm. Váhové omezení je nastaveno na 15kg. Další příruční zavazadla za poplatek nebo s vyšší cestovní kategorií.

Odbavené zavazadlo pouze za poplatek, cena se odvíjí dle cílové a odletové destinace.

Check-in:

Online check-in je dostupný zpravidla 30 dní před plánovaným odletem a končí 2 hodiny před odletem. Doporučujeme využít odbavení online, na které dopravce poskytuje velmi velký prostor, neboť odbavení na letišti může být za poplatek. Výběr místa v letadle pouze za poplatek.

Služby:

easyJet je nízkonákladovou aerolinkou, služby před odletem i během něj proto očekávejte pouze za poplatek.

Letenky:

Letenky s easyJet pořídí levně po celý rok v rezervační systému na našem webu. Nejlevnější dostupné nabídky koupíte ihned po oznámení nové destinace nebo při oznámení nového letového plánu (například na letní období).


*Text je pouze informativní a nemusí být aktuální, všechny informace vždy kontrolujte před cestou na oficiálním webu dopravce. Našli jste chybu? Kontaktujte nás zde