Emirates

O aerolince

Emirates je letecká společnost Spojených arabských emirátů s hlavní základnou na mezinárodním letišti v Dubaji. Společnost je známá pro svá velkokapacitní letadla, do historie pražského letiště se zapsala jako první aerolinka, jenž na svou linku do Prahy začala pravidelně nasazovat Airbus A380. Emirates jsou známou společností také pro své reklamní kampaně a spoty. V jednom z nich se objevila i herečka Jennifer Aniston.


Zavazadla

Příruční zavazadlo je součástí základního tarifu a musí splňovat rozměry 55 x 38 x 20 cm a 7 kg váhy. Druhé příruční zavazadlo (kabelka či laptop) není obvykle tolerováno.

Odbavené zavazadlo je zdarma a jeho maximální váha záleží na zakoupeném tarifu.


Služby během letu

V ceně letenky Vám palubní personál nabídne celou škálu nealkoholických i alkoholických nápojů, na výběr je i další občerstvení a hlavní chod. 

Pro cestující je k dispozici i palubní portál.


Skywards - sbírejte míle a získejte výhody

Za zmínku u letecké společnosti Emirates stojí i věrnostní program Skywards.

Registraci provedete velmi snadno na webu aerolinek a za každou rezervaci pak získáváte bonusové body, díky kterým můžete dosáhnout na zajímavé výhody, jako je například "upgrade" do vyšší letové třídy. Už za jednu zpáteční letenku můžete čerpat odměny a získat například letenku s easyJet.


Odbavení

Odbavení na letišti je zdarma. Startuje až 3 hodiny před odletem.

Check-in online provedete už 48 hodin před pravidelným odletem.