Babí léto v Barceloně, letenky za 730Kč

03.07.2024

Akční letenky do španělské Barcelony z Vídně jsme Vám již v letní sezóně doporučovali. Dnes se ale v nabídce objevily další extra levné tarify, díky kterým můžete letět od našich sousedů do Barcelony jen za 730Kč na přelomu září a října. Užijete si tak babí léto ve Španělsku a vyhnete se největšímu náporu turistů v hlavní sezoně. Příkladem je termín 27. 9. - 1. 10. 

Více informací o akci a destinaci níže.

Babí léto v Barceloně, letenky za 730Kč:

Poletíte s aerolinkou Wizz, nejlevnější tarify jsou dostupné pro členy Wizz Discount Club, o kterém najdete informace níže. Pokud členství nemáte v plánu, za letenky si připlatíte, nabídka je ale stále velmi výhodná.

Více informací o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 2 h 25 m)
  • Aerolinka: Wizz
  • Wizz Discount Club
  • Termíny: např.: 27. 9. - 1. 10. (další termíny v září a říjnu)

Barcelona:

Barcelona, perla Katalánska, nabízí nezapomenutelný mix historie, kultury a moderního umění. Město je známé svými unikátními architektonickými skvosty, jako je Sagrada Família a Park Güell od Antoni Gaudího. Procházejte se slavnou ulicí La Rambla, objevujte gotickou čtvrť s jejími úzkými uličkami a skrytými zákoutími, nebo si vychutnejte sluneční paprsky na pláži Barceloneta. Milovníci umění by neměli vynechat muzeum Picassa, zatímco sportovní nadšenci ocení návštěvu stadionu Camp Nou. Barcelona je také rájem pro gurmány, nabízí tradiční tapas, čerstvé mořské plody a lahodné víno. Leťte se nechat okouzlit touto fascinující destinací!

Úvodní obrázek a screenshot z akce: