Emirates jako první poskytne finanční náhradu v případě nákazy COVID-19

25.07.2020

Jako první aerolinka na světě poskytne společnost Emirates zcela zdarma finanční náhradu léčebných nákladů a výdajů spojených s karanténou cestujícím, kteří se nakazí nemocí COVID-19 a to bez ohledu na cestovní třídu nebo cílovou destinaci!

Mezi prvními o zprávě informoval třeba cestovatelský web JakNaLetenky.cz. Emirates poskytne kompenzaci cestujícím v případě, že se během cest nakazí nemocí COVID-19. Konkrétně se bude jednat o úhradu nákladů na léčbu až do výše 150 tisíc EUR, v případě, že bude cestující poslán do karantény, za každý den obdrží kompenzaci 100 EUR.

"Emirates klade velký důraz na zvyšování důvěry u zákazníků. Lidé stále touží létat a hranice po celém světě se postupně otevírají a naši cestující hledají flexibilitu a jistotu v případě nepředvídatelných událostí během jejich cest," řekla Jeho Výsost šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda představenstva a generální ředitel Emirates.

Pro potřeby této bezplatné služby byla zřízena speciální adresa na webu Emirates, naleznete ji zde.

Aerolinka Emirates také potvrdila, že od 2. 8. 2020 obnoví spojení mezi Prahou a Dubají. Levné letenky hledejte přes vyhledávač níže!