Londýn z Prahy za 565Kč

02.05.2024

Akční letenky do Londýna z Prahy na červnové a květnové termíny se objevily v nabídce aerolinky Wizz. Letět do britské metropole můžete nejlevněji například v termínu 8. - 11. 6.

Nejlevnější letenky jsou dostupné pro členy Wizz Discount Club. Běžný cestující si připlatí zhruba 200Kč za každou cestu a letenky lze najít i přes náš vyhledávač, více informací o akci a věrnostním programu Wizz najdete níže.

Další informace o akci:

  • Přestupy: žádné, přímý let
  • Aerolinka: Wizz
  • Termíny: květen a červen 2024 (levné letenky do Londýna najdete celoročně)


Wizz Discount Club:

Wizz Discount Club je inovativní program vytvořený společností Wizz Air, jednou z předních nízkonákladových leteckých společností v Evropě. Tento program nabízí členům mnoho výhod a slev, které mohou značně snížit náklady na cestování. Jedním z hlavních benefitů Wizz Discount Clubu je možnost získat slevy na letenky. Členové mají přístup k exkluzivním cenám na letenky, což znamená, že mohou létat za mnohem nižší ceny než běžní cestující. Tato sleva se může velmi rychle vyplatit, zejména pokud cestujete často nebo pokud plánujete delší cesty. Členstvím ve Wizz Discount Club získáte speciální palubní kupony, slevu na zavazadla a také slevu na letenky minimálně 10EUR. Členství ve Wizz Discount Club stojí 39EUR na rok a více informací najdete zde.

Londýn:

Londýn, hlavní město Spojeného království, je jedním z nejživějších a nejrozmanitějších měst na světě. S kombinací bohaté historie, kosmopolitní atmosféry a moderních atrakcí je to místo, které si zamilují jak milovníci kultury a umění, tak ti, kteří touží po dobrodružství a objevování nových míst. Historie Londýna je všude kolem vás, ať už procházíte malebnými uličkami, obdivujete krásu Tower Bridge, nebo prozkoumáváte impozantní British Museum. Zastavení u ikonických památek, jako je Buckinghamský palác nebo Westminsterské opatství, vám umožní ponořit se do bohatého dědictví tohoto města. Navíc, Londýn je městem s bohatou kulinářskou scénou, kde najdete restaurace z celého světa, od tradičních britských jídel až po exotickou asijskou kuchyni. Ať už si vyberete pikantní indické curry nebo klasiku fish and chips, vaše chuťové buňky budou vždy spokojené.


Screenshot akčních letenek: