Na světové festivaly jídla

29.01.2019

Milovníci jídla zbystřete! V novém článku na našem blogu se dozvíte, kam byste měli vyrazit za nevšedními kulinářskými zážitky.

Festivaly jídla jsou každoročně pořádané i v České republice. Zejména Praha nabízí hned několik akcí, na které můžete zajít třeba na Náplavku. Kam vyrazit na zahraniční svátky nejrůznějších pokrmů čtěte v následujících. řádcích.

Do Itálie za pizzou

Nemůžeme začínat jinde než v Itálii. Pro milovníky těsta s nejen tomatovým základem je připravován festival Napoli Pizza Village pořádaný, jak název napovídá, ve městě Napoli.

Zapomeňte na mraženou pizzu z českých supermarketů a vydejte se ochutnat tisíce druhů jednoho z nejoblíbenějších jídel na světě. Letenky i ubytování pořídíte samozřejmě na Letenkujeme.cz

Food Truck festival

Další z festivalů, který by neměl chybět v portfóliu žádného milovníka chutí je Food Truck Festival pořádaný v belgickém Bruselu.

V mnoha stáncích lze ochutnat místní i orientální kuchyni. Žízeň zde zaženete výborným výběrem vín a sektů, samozřejmě jen v případě, že už jste dovršili 18ti let. :)

Nechcete-li o další Food Truck Festival přijít, přihlašte se k odběru novinek na webu festivalu kliknutím zde.

Festival vína, sýrů a čokolády

Třetím a zároveň posledním dnešním vybraným festivalem je britský festival tří chutí. Již za necelý měsíc (16. února 2019) se ve městě Glasgow uskuteční Wine, Cheese & Chocolate Festival 2019. 

A pokud nestihnete únorový termín v Glasgow, čeká na Vás druhá možnost navštívit tuto akci také o týden později v Cheltenhamu. 

Vyrazte ochutnat světová vína, výtečné sýry či pravou čokoládu do Velké Británie. Letenky ještě dnes pořídíte na Letenkujeme.cz. Více informací o akci naleznete zde