Na víkend do Legolandu

20.01.2019

Zaleťte si s portálem Letenkujeme.cz na víkend do zcela prvního Legolandu na světě. V malém městečku Billund v Dánsku se poblíž druhého nejrušnějšího letiště v zemi nachází zábavní park, jehož branou projde ročně až 2 miliony návštěvníků. Na kolik Vás víkend přijde a na co nezapomenout čtěte níže.

Doprava do Dánska

Nejrychlejší, nejpohodlnější a pravděpodobně nejlevnější variantou je bezpochyby cesta letadlem. Zpáteční letenky z Vídně pořídíte již od 614 korun, Z Prahy Vás pak letenka tam a zpět vyjde na zhruba 1 400 korun českých. Z letiště je to do Legolandu jen malý kousek, můžete tak vzít taxi nebo zvolit pěší chůzi, která Vám zabere necelých 30 minut. 

Kde se ubytujeme?

Co se praktičnosti týče, nejlepší variantou je Legoland Hotel přímo v parku, pokoje lze rezervovat přes webové stránky parku nebo na našem portálu a cena se odvíjí od počtu ubytovaných osob. Doporučujeme rezervaci déle dopředu. 

Při ubytování mimo zábavní park se ceny pohybují v podobné hladině, jako v jiných turistických destinacích.

...a co vstupenky?

Cena vstupenek není nijak závratně příznivá, co bychom ale také čekali. Dvoudenní vstup vychází na 1 510 korun při nákupu online. Vstupenky zakoupené přímo v parku jsou samozřejmě ještě cirka o třetinu dražší. 

Když Vás atrakce omrzí

Před odletem zpět domů stojí za to i procházka po město. Malebný Billund Vás jistě překvapí. V okolí naleznete hned několik katedrál a kostelů. 

Naplnit své žaludky můžete v jednom z místních podniků. Pro návštěvníky s dětmi doporučujeme restauraci MINI CHEF, kde si Vaše děti užijí parádní zábavu a za přijatelné ceny obdržíte plnohodnotné jídlo. 

Návštěvu Billundu a světa kostiček máme úspěšně za sebou a my se již těšíme, kam vyrazíme příště. :)