Neapol z Prahy v létě. Letenky jen za 1020Kč

17.05.2024

Objevte třetí největší město Itálie a přilehlé oblasti, Neapol určitě stojí za návštěvu. Akční letenky z Prahy pořídíte už za 1020Kč. Nejlevněji, jak už je u aerolinky Wizz tradicí, poletíte s členstvím Wizz Discount Club. Za skvělou cenu najdou ale letenky i cestující bez členství, letět můžete za cenu cca 1500Kč. Levné letenky najdete na celé léto, tedy od června do srpna. Wizz léta do Neapole od pondělí do soboty.

Příkladem je termín 19. - 26. 6., další levné termíny najdete po krátkém listování kalendářem.

Další informace o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 2 h)
  • Aerolinka: Wizz
  • Wizz Discount Club
  • Termíny: červen až srpen 2024

Neapol:

Neapol, třetí největší město Itálie, je fascinující destinací plnou historie, kultury a jedinečné atmosféry. Leží na pobřeží Tyrhénského moře a je známá svými úzkými uličkami, malebnými čtvrtěmi a vynikající kuchyní. V centru města se nachází historická čtvrť, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, s impozantními kostely, muzei a archeologickými památkami.

Neapol je také bránou k nádherným místům jako Pompeje, Herculaneum a Vesuv, ikonická sopka, která tyto starověké města zničila. Pro milovníky jídla je Neapol rájem – zde byla vynalezena pravá neapolská pizza. Ulice města jsou plné pizzerií, kde si můžete vychutnat tuto světově proslulou pochoutku.

Screenshot akce: