Nejlepší evropské aquaparky

10.05.2019

Léto již pomalu klepe na dveře a můžeme předpokládat, že půjde ve stopách svých předchůdců. Loňské teploty mnohokrát lámaly rekordy a cukrárny si pochvalovaly zvýšený prodej zmrzlého pokrmu v kornoutku. Jednou z variant, jak se v tropických teplotách trochu ochladit, je zavítat na koupaliště či do aquaparku. Proto si dnes představíme žebříček těch nejlepších, které Evropa nabízí!

Siam Park, Španělsko

Naše první cesta nabírá směr na západ. Cestujeme na Pyrenejský poloostrov. Na území Španělska nalezneme turisty z celého světa velmi oblíbený Siam Park. A vodní radovánky si zde lidé opravdu užívají. "Water Park" si vysloužil první místo v žebříčku nejlepších evropských parků a to už stojí za vyzkoušení! Čekají na Vás kilometry tobogánů, ale i nádrž se žraloky!

Etnaland, Itálie

Plavky už nám sluníčko vysušilo, :) vyrážíme do další evropské země. Naše cesta se ubírá do Itálie, tentokrát se ale nevypravíme za výbornou gastronomií, ale do "Etnalandu". 

Úžasné tobogány, laser show či velké vodní plochy pro mokré radovánky. Aquapark je součástí velkého komplexu. Ten mimo jiné nabízí i zábavní park. Když Vás tedy koupání omrzí, vyzkoušet můžete některou z horských drah! 

WaterWorld Themed Waterpark, Kypr

Vítězem kategorie nejdelší název se stává náš třetí park. Na jeho návštěvu můžete vyrazit na Kypr, kde si, stejně jako v předchozích parcích, užijete nevídanou zábavu.

V nabídce atrakcí nechybí divoká řeka, "vysokorychlostní" jízdy na tobogánech nebo oblíbená šikmá stěna!