Nové obchody na pražském letišti

27.01.2019

Nová obchodní zóna byla otevřena v posledních dnech na Terminálu 2. Cestující se mohou těšit na 2200 metrů čtverečních zaplněné novými restauracemi či modními butiky.

"Nová komerční zóna na Terminálu 2 umožní Letišti Praha v souladu s jeho dlouhodobou strategií uspokojit poptávku neustále rostoucího počtu cestujících, rozšířit nabídku o nový a zajímavý sortiment, poskytnout zákazníkům bohatší výběr a v neposlední řadě zvýšit komfort při nakupování a stravování," říká Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha. 

Zdroj fotografie: Letiště Praha
Zdroj fotografie: Letiště Praha

V nové obchodní zóně můžete kromě ukojení svých mlsných jazyků nakoupit kosmetiku či kabelky. Již třetí pobočku v České republice otevírá na pražském letišti i hračkářství Hamleys. Velkým lákadlem je i módní "The Fashion Place", kde pořídíte oblečení a doplňky předních světových značek.

"Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na vytvoření nové komerční zóny na Terminálu 2. Nabídka módy a doplňků v našich prodejnách The Fashion Place je šitá na míru specifickému profilu cestujících na Terminálu 2. Společně s Rituals pak vhodně doplňuje již existující nabídku na tomto terminálu," říká Richard Procházka, CEO Lagardere Travel Retail Czech Republic.

Více informací o této novince naleznete na webu pražského letiště!

*Zdroj informací, fotografie a části textu: Letiště Praha