Podzimní letenky z Prahy na Sicílii jen za 1260Kč

08.07.2024

Užijte si ikonickou Sicílii i mimo hlavní dovolenkovou sezonu. Akční letenky na italský ostrov najdete nyní z Prahy u za 1260Kč. Poletíte na letišti v Katánii. Nejlevnější termín v době publikování akce je 1. - 8. října a letenky najdete v našem vyhledávači, kde si můžete nově porovnat nabídky prodejců a aerolinek na jednom místě!

Více informací o akci a destinaci níže.

Podzimní letenky z Prahy na Sicílii jen za 1260Kč:

Poletíte s aerolinkou Wizz, nejlevnější tarify jsou dostupné pro členy Wizz Discount Club, o kterém najdete informace níže. Pokud členství nemáte v plánu, za letenky si připlatíte, nabídka je ale stále velmi výhodná.

Více informací o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 2 h 30 m)
  • Aerolinka: Wizz
  • Wizz Discount Club
  • Termíny: říjen 2024

Katánie:

Katánie, druhé největší město na Sicílii, je skvělou destinací pro milovníky historie, kultury a přírody. Nachází se na úpatí sopky Etna, což poskytuje nádherný výhled a možnost výletů na aktivní vulkán. Projděte se po barokním centru města, zapsaném na seznamu UNESCO, a navštivte katedrálu sv. Agáty či historické divadlo. Katánie nabízí také skvělé pláže, jako je Playa di Catania, ideální pro odpočinek. Nezapomeňte ochutnat místní sicilskou kuchyni, včetně arancini a tradičního cannoli. Katánie kombinuje bohatou historii s živou atmosférou, což z ní činí nezapomenutelné místo k návštěvě. Procestujte také zbytek Sicílie!

Úvodní obrázek a screenshot z akce: