Řetězec Four Seasons představil nové privátní letadlo

26.05.2019

Hotelový řetězec Four Seasons představil nové privátní letadlo, které tentokrát dodává evropský Airbus. Kanadská společnost provozuje své hotely po celém světě. Svůj hotel nabízí i v hlavním městě České republiky, v Praze. Jako vedlejší služba zákazníkům je již delší dobu je v provozu také privátní (soukromé) letadlo, které se nyní dočká obměny!

*Ilustrační obrázek
*Ilustrační obrázek

Doposud měl hotelový řetězec k dispozici Boeing 757 v konfiguraci pro 52 cestujících. Média ho přezdívali třeba jako nebeský hotel. V roce 2021 však Airbus dodá ještě luxusnější letadlo. Bude se jednat o stroj A321LR. Z výběru stroje je tedy zřejmé, že chce firma letadlo nadále nabízet především na dlouhé, mezikontinentální lety.

A společnost hned z prvních záběrů ukázala, že půjde opravdu o luxus v pravém slova smyslu. Na webových stránkách, promující nové letadlo, stojí: "Když jste mysleli, že už to nemůže být lepší."

Letadlo má být ukázkou toho, co můžete zažít, když se v jednom z hotelů Four Seasons ubytujete. K dispozici bude špičkový šéf kuchař i wellness specialista.

Úžasné jídlo, nebývalé pohodlí, skvělé vinné i jiné nápoje a další služby budou na palubě Airbusu A321LR k dispozici pro pouhých 48 cestujících. Běžná kapacita tohoto stroje je obvykle více než 206 míst. 

*Zdroj informací: Four Seasons, Airbus