V těchto nebeských hotelech byste chtěli zůstat navždy!

10.05.2019

Chcete-li alespoň jednou za život zažít dovolenou, na kterou nezapomenete do konce života, rozhodně by měla zahrnovat ubytování v jednom z následujících hotelů.

Samozřejmě takový zážitek něco stojí, jakmile se ale dostanete do těchto míst, nebudete litovat žádné utracené koruny. Budete si totiž připadat jako v jiném světě.

Ladera Resort, Svatá Lucie

Kdo by si nechtěl vyzkoušet ubytování uprostřed džungle s výhledem na hory a nádherně modré Karibské moře. Ve středisku Ladera Resort budete obklopeni hustým lesem a okouzlující atmosférou. Pokoje jsou v přírodním rustikálním stylu navíc vždy s jednou chybějící stěnou. Máte tak pocit, že jste součástí okolní přírody.

Icehotel, Švédsko

Z tepla rovnou do zimy. Pokud jste zastáncem chladnějšího počasí, uvítáte netradiční ubytování ve švédském hotelu, který je postaven z ledu, a to včetně nábytku. Za tímto zážitkem se zde sjíždějí lidé z celého světa. Věřte, že jde o hodně netradiční a úžasný pocit. Kde jinde máte možnost spát na posteli z ledu, nebo sedět na ledové židli, jíst ledovým příborem a pít z ledových sklenic.

Sala Silvermine, Švédsko

Ve Švédsku ještě chvíli zůstaneme. Jestli hledáte dovolenou, kde si především odpočinete od věčně zvonícího telefonu a všech elektronických vymožeností, pak zamíříte do podzemního apartmá v Sala Silvermine. Pokoje jsou v hloubce 155 metrů pod zemí v historickém dole Švédska, proto zde nepočítejte s žádným signálem. Nezapomeňte si také přibalit teplejší oblečení, i když je apartmá vytápěno, chodby vedoucí k pokoji nikoliv.

Hanging Gardens Bali, Indonésie

Pro naše čtenáře, kteří milují Instagram a pro ty, kteří zbožňují ubytování v přírodě, je tento hotel volbou číslo jedna. Místo a prostředí hotelu je tak nádherné, že se není čemu divit, že jde o jedno z nejvíce fotografovaných míst světa. Plavecký bazén vypadá, jako by se přirozeně napojoval na okolní deštný prales. Tropické počasí, neskutečné prostředí a nikdy nekončící blažená atmosféra děla z tohoto hotelu opravdu výjimečné místo.

Kakslauttanen Arctic Resort, Finsko

Na seznamu přání mnoha lidí najdeme i sledování polární záře. Žádný jiný hotel vám to nesplní v takovém měřítku jako právě finský Kakslauttanen Arctic Resort. V proskleném iglú můžete ležet celou noc a plně se ponořit do sledování polární záře. Pokud zde přijedete v zimě, jsou k dispozici i sněžné skútry nebo sáňky se psím spřežením. Vyzkoušet si můžete i rybaření na ledě. A pokud si chcete připadat jako Santa Claus, můžete si objednat jízdu v kočáře, který potáhnou sobi.

Autorem článku je partnerský web "Moře zpráv".