V září do Londýna z Prahy jen za 580Kč

05.07.2024

Udělejte si radost výletem i v září! Aerolinka Wizz nyní nabízí zpáteční letenky do Londýna za skvělé ceny. Letět do britské metropole můžete už za 580Kč. Příkladem je třeba termín těsně po letních prázdninách, tedy 5. - 7. září. Další levné termíny pod tisíc korun můžete najít v našem vyhledávači.

Více informací o akci a destinaci najdete níže.

V září do Londýna z Prahy jen za 580Kč:

Poletíte s aerolinkou Wizz, nejlevnější tarify jsou dostupné pro členy Wizz Discount Club, o kterém najdete informace níže. Pokud členství nemáte v plánu, za letenky si připlatíte, nabídka je ale stále velmi výhodná.

Více informací o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 2h)
  • Aerolinka: Wizz
  • Wizz Discount Club
  • Termíny: září 2024

Londýn:

Londýn je fascinující město plné historie, kultury a moderních atrakcí. Mezi ikonické památky patří Big Ben, Tower Bridge a Buckingham Palace. Město nabízí řadu světových muzeí, jako jsou British Museum a Tate Modern, které můžete navštívit zdarma. Pro milovníky nakupování jsou ideální Oxford Street a Covent Garden. Londýn je také známý svou rozmanitou gastronomií, která zahrnuje kuchyně z celého světa. Nezapomeňte navštívit některý z tradičních britských pubů a vychutnat si atmosféru tohoto pulzujícího města.

Úvodní obrázek a screenshot z akce: