V září do Říma z Vídně jen za 502Kč

02.07.2024

Užijte si na začátku září krásy italského Říma, letenky z Vídně pořídíte nyní za nejlepší cenu v letním letovém řádu! Za 502Kč můžete letět například v termínu 6. 9. - 9. 9. Najdete ale levné letenky také na další termíny těsně po letních prázdninách. 

Více informací o akci a destinaci níže.

V září do Říma z Vídně jen za 502Kč:

Poletíte s aerolinkou Wizz, nejlevnější tarify jsou dostupné pro členy Wizz Discount Club, o kterém najdete informace níže. Pokud členství nemáte v plánu, za letenky si připlatíte, nabídka je ale stále velmi výhodná.

Více informací o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 1 h 40 m)
  • Aerolinka: Wizz
  • Wizz Discount Club
  • Termíny: září 2024

Řím:

Řím, hlavní město Itálie, je jedno z nejkrásnějších a nejhistoricky bohatších měst na světě. Proslulé památky jako Koloseum, Forum Romanum a Pantheon přitahují miliony návštěvníků každý rok. Město je známé také pro své nádherné kostely, jako je Bazilika svatého Petra ve Vatikánu, který je srdcem katolické církve. V Římě si můžete užít nejen historii, ale i skvělou italskou kuchyni. Nezapomeňte ochutnat tradiční pokrmy jako pasta alla carbonara, gelato a pravou italskou pizzu. Při procházkách úzkými uličkami a malebnými náměstími si určitě udělejte čas na odpočinek v jedné z místních kaváren a vychutnejte si pravé italské espresso. Řím je město, které vás okouzlí svou atmosférou a zanechá nezapomenutelné zážitky.

Úvodní obrázek a screenshot z akce: