V zimě z Českých Budějovic do Hurghady

24.04.2024

Cestovní kancelář ČEDOK ve spolupráci s aerolinkou Corendon Airlines představila první novinku na letišti v Českých Budějovicích pro zimní sezonu 2024/2025! V nabídce se objeví zájezdy do egyptské Hurghady.

Zájezdy jsou již nyní v prodeji, najdete je zde. První vánoční termín/odlet je naplánován na 22. prosince. Aerolinka Corendon bude na lince létat s letadlem Boeing 737-800 s kapacitou 189 cestujících v ekonomické třídě.

"O odlety z Českých Budějovic je rekordní zájem a poptávka na léto je v tuto chvíli dvojnásobná oproti loňské první sezoně, proto navazujeme na rozšíření nabídky destinací nejen v létě, ale představujeme už také rovnou novinku na zimu. Od konce prosince plánujeme přímé lety z jihočeského letiště do oblíbeného egyptského letoviska Hurghada. Předprodeje už odstartovaly a dovolenou v této populární lokalitě si Jihočeši mohou dopřát až do poloviny května 2025. Nebudou chybět jak nejlepší resorty, tak i poznávací zájezdy, včetně nejprodávanějších plaveb po Nilu," oznámil novinku z Českých Budějovic Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.

Hurghada:

Hurghada, posvátné město slunečných pobřeží, se nachází na východním pobřeží Rudého moře v Egyptě. Toto báječné letovisko láká návštěvníky z celého světa svou nádhernou podvodní faunou, písečnými plážemi a relaxační atmosférou. Pro milovníky podmořského světa je Hurghada nebeským rájem. Průzračné vody Rudého moře jsou domovem různorodého mořského života, včetně pestrobarevných korálů, tropických ryb a úchvatných mořských tvorů. Potápěči z celého světa sem přijíždějí, aby se ponořili do této podmořské krásy a prozkoumali bohatství korálových útesů. Hurghada nenabízí pouze podmořskou dobrodružnou zábavu, ale také mnoho dalších aktivit. Milovníci vodních sportů mohou vyzkoušet šnorchlování, windsurfing nebo kitesurfing na břehu nekonečných pláží. Ti, kteří touží po odpočinku a relaxaci, mohou strávit svůj čas ležením na slunečním záření, užíváním si osvěžující nápoje pod palmami a pozorováním zapadajícího slunce nad hladinou moře. Hurghada není pouze o přírodní kráse; má také bohatou historii a kulturní dědictví. Návštěvníci mohou navštívit starobylé egyptské památky, jako je chrám Karnak, Luxorský chrám nebo úchvatné egyptské muzeum. Pro ty, kteří touží po dobrodružství, je v dosahu poušť, kde si mohou vyzkoušet jízdu na velbloudech nebo projížďku na čtyřkolkách.

Zdroj informací a části textu: Čedok (cedok.cz)