Vyhlídkové lety kolem Prahy s ČSA

03.07.2020

Řada českých turistů a cestovatelů dle nejrůznějších průzkumů letos dává přednost tuzemské dovolené před zahraniční cestou, aerolinka ČSA Czech Airlines tak chce dát možnost zažít radost z letu v oblacích a přitom neopustit ani hranice středních Čech. Zážitkové lety po Praze a jejím okolí si můžete užít už za 1 490 Kč.

V první vlně chce česká letecká společnost prodávat dva termíny zážitkových letů pod označením OK 97, jenž symbolizuje letošní 97 narozeniny aerolinky. Dle informací z webu csa.cz je ale dopravce v případě velkého zájmu ochoten přidat další dodatečné termíny. Prozatím jsou lety stanoveny na 11. a 12. 7., letenky budou v prodeji od 7. 7 2020.

Kapacita jednoho letu by se měla vyšplhat na 70 míst. Vyhlídkové lety budou operovány strojem ATR 72 pod vedením nejzkušenějších pilotů společnosti. Cestující by si v průběhu letu ve výšce cca. 800 metrů prohlédnout nejen dominanty hlavního města Prahy, ale také řadu hradů, zámků a přírodních úkazů mimo ní. K vidění ČSA slibují třeba Karlštejn, Konopiště, Křivoklát, Točník či Český Šternberk.

Cena vyhlídkového letu s trváním asi 30-40 minut je stanovena na 1 490 Kč včetně všech servisních poplatků. Czech Airlines upozorňují na možné problémy s rezervací způsobené vysokým zájmem cestujících. 

Více na csa.cz/zazitkovy-let.

Zdroj informací: ČSA Czech Airlines