Nejlepší reklamní videa světových aerolinek

31.05.2019

Reklama, reklamní bannery, billboardy, letáky či reklamní spoty jsou všude kolem nás. Denně nás ovlivňují desítky reklam, které se nás, spotřebitele, snaží navnadit na koupi nejnovějších elektronických zařízení, modních trendů nebo třeba letenek. A právě na reklamu v letecké dopravě se dnes podíváme. Vybrali jsme 6 nejlepších reklamních videí světových aerolinek.

6. místo - Singapore Airlines

Výběr nebyl vůbec jednoduchý. Na internetu i v televizi je k dispozici nespočet reklam. Proto jsme vybrali šest nejlepších spotů, zobrazující nějaké motto nebo myšlenku. Jedním z nich je i video společnosti Singapore Airlines s podtitulkem "Making every journey personal".

5. místo - Emirates Airlines

Hned dvakrát se do našeho žebříčku probojovala aerolinka Emirates. Jeden ze dvou vybraných spotů láká potencionální cestující na palubní zábavní systém, nabízející nekonečné množství filmů, hudby a seriálů.

4. místo - Qatar Airways

Svým způsobem naší redakci zaujalo také reklamní video společnosti Qatar Airways. Musíme uznat, že po zhlédnutí se už do zobrazených destinací opravdu těšíme!

3. místo - Emirates

Do našeho žebříčku podruhé promlouvá aerolinka Emirates. Jennifer Aniston společně s malým "pilotem" dokonale představují prémiovou třídu na palubách letadel.

2. místo - Turkish Airlines

Jen o kousek uteklo vítězství aerolince Turkish Airlines. Ovšem musíme podotknout, že tahle reklama opravdu vezme za srdce!

1. místo - SAS

Vítězem se stává druhá největší aerolinka Skandinávie - SAS. Skvěle zpracovaná reklama z názvem "The Arrivals" může být chloubou dopravce.