Z Prahy do Antalye nově s aerolinkou SunExpress

13.12.2018

Je-li Vaší oblíbenou letní destinací Turecko, měli byste nyní zbystřit! Aerolinka SunExpress nabídne příští léto novou linku z pražského letiště. Od 11. června 2019 do 20. září 2019 bude k dispozici letecké spojení do Antalye.

Zájem Čechů o letecké dovolené v Turecku stále roste. Za letní měsíce letošního roku se počet přepravených cestujících do Antalye téměř zdvojnásobil. Nová pravidelná linka tak spojení do této oblíbené destinace ještě rozšíří a nabídne další možnost i pro individuální turistiku," uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha. 

Cestující se dočkají dvou spojů týdně. Boeing 737 bude na Tureckou riviéru létat vždy v úterý a pátek.

"SunExpress se vždy snaží rozšiřovat své portfolio pro obě naše základny v Antalyi a také Izmiru. Spojení z Letiště Václava Havla Praha do Antalye bude tak dalším zajímavým přírůstkem, kterým doplníme naši síť destinací. Těšíme se, že na palubě našich letadel přivítáme mnoho českých cestujících, kteří budou chtít příští léto strávit na dovolené na plážích kolem Antalye," řekl Wilken Bellmann, vedoucí plánování leteckých spojení ve společnosti SunExpress. 

Letenky lze již nyní zakoupit na webu dopravce, ale také na portálu Letenkujeme.cz.


*Zdroj informací a části textu: Web letiště Václava Havla Praha - prg.aero