Z Vídně do Chorvatska jen za 500Kč

10.05.2024

Cenová bomba na lince do chorvatského Splitu! Aerolinka Wizz nyní nabízí letenky z Vídně jen za 500Kč. S rezervací nečekejte, akční letenky za tuto cenu obvykle v rezervačním systému vydrží jen krátkou chvíli. Nejlevněji letíte s členstvím ve Wizz Discount Club, pokud členství nemáte, můžete letenky zakoupit přes náš rezervační systém níže, zpáteční cesta Vás i tak vyjde na velmi příjemných 964Kč. Nejlevnější termín je 31. 7. - 12. 8., pokud Vám vyhovuje jiný termín, hledejte letenky vždy na pondělí, středu a pátek.  Další informace o akci najdete níže.

Nejlevnější termín je 31. 7 - 12. 8. a letenky koupíte přes tento vyhledávač:

Další informace o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 1 h 15 m)
  • Aerolinka: Wizz
  • Termíny: nejlevněji 31. 7. - 12. 8., další levné termíny hledejte na dny pondělí, středa a pátek
  • Wizz Discount Club

Split:

Split je fascinující město ležící na jihovýchodním pobřeží Jadranu v Chorvatsku. Jeho historie sahá až do doby Římské říše, což je patrné z jeho rozmanité architektury a bohatého kulturního dědictví. Jedním z nejzajímavějších míst v Splitu je Diokleciánův palác, který byl postavený v 4. století pro římského císaře Diokleciána. Dnes je to UNESCO památka a centrum města. Procházka úzkými uličkami tohoto impozantního paláce vás přenese zpět v čase.

Přímo ve Splitu se nachází také krásné pláže, které lákají k odpočinku a relaxaci. Nejbližší je Bačvice, která je známá svým jemným pískem a průzračnou vodou. Pro ty, kteří hledají klidnější místo, je ideální volbou pláž Kašjuni, která se nachází na západní straně města.

Split je také skvělým výchozím bodem pro objevování okolních ostrovů a přírodních krás Dalmácie. Prozkoumejte modré jeskyně na ostrově Biševo, ochutnejte vína na ostrově Hvar nebo se potápějte v krásných vodách Národního parku Krk.

Screenshot z akce: