Z Vídně na Krétu, jen za 1150Kč

02.05.2024

Oslavy aerolinky Wizz pokračují a další várka akčních letenek je tady. Tentokrát vybíráme letenky z Vídně na řecký ostrov Kréta (konkrétně do města Chania na severu ostrova) už za 1 150Kč. Na nejlepší cenu samozřejmě dosahují pouze rezervace s Wizz Discount Club, levné letenky pro cestující bez členství jsou ale na našem webu dostupné za stále skvělých 1 552Kč a najdete je zde.

Dostupné termíny: 19. 6. - 26. 6., 26. 6 - 30. 6., 26. 6. - 3. 7., aerolinka Wizz léta z Vídně na Krétu vždy ve středu a v neděli, hledejte proto lety v těchto dnech.

Další informace o akci:

  • Přestupy: žádné, přímý let
  • Aerolinka: Wizz
  • Termíny: květen, červen a červenec 2024 (vždy středa a neděle)

Wizz Discount Club:

Wizz Discount Club je inovativní program vytvořený společností Wizz Air, jednou z předních nízkonákladových leteckých společností v Evropě. Tento program nabízí členům mnoho výhod a slev, které mohou značně snížit náklady na cestování. Členové mají přístup k exkluzivním cenám na letenky, což znamená, že mohou létat za mnohem nižší ceny než běžní cestující. Tato sleva se může velmi rychle vyplatit, zejména pokud cestujete často nebo pokud plánujete delší cesty. Členstvím ve Wizz Discount Club získáte speciální palubní kupony, slevu na zavazadla a také slevu na letenky minimálně 10EUR. Členství ve Wizz Discount Club stojí 39EUR na rok.

Kréta:
Krása Kréty ti okamžitě vezme dech. Tato řecká perla v Egejském moři nabízí směsici starobylých památek, nádherných pláží a horských stezek, které lákají dobrodruhy i milovníky relaxace. Od slavného paláce v Knossu, kde byla zrozena legendární Minotaur, po krystalově čisté vody Balosu a Elafonissiho, Kréta je plná překvapení a vzrušení. Užij si chvíle odpočinku u lahodného kousku místní kuchyně a nezapomeň ochutnat tradiční rakí. S každým krokem po Krétě objevíš její neuvěřitelné kouzlo a pohostinnost. Připrav se na dobrodružství, které ti zůstane v srdci navždy. Kréta je prostě jedinečná.

Screenshot z rezervace: