Smartwings


Letecká společnost Smartwings je největším českým vzdušným dopravcem a nabízí především v letní sezóně spojení z Prahy, ale i dalších českých letišť, do velké řady dovolenkových destinací. Kromě pravidelných letů, které můžete zakoupit přes náš web nebo na oficiálních stránkách dopravce, se s letadlem společnosti Smartwings můžete setkat také pokud využijete služeb tuzemských cestovních kanceláří. Skupina, do které se letecká společnost řadí, totiž úzce spolupracuje i na charterových letech. Flotilu společnosti tvoří téměř výhradně letadla společnosti Boeing (737-900 nebo 737 - MAX).

Užitečné informace o povolených zavazadlech, check-in a službách naleznete níže.

Zavazadla: 

Příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm a maximální hmotností 8kg je zdarma. Základní balíček Lite neumožňuje žádné další zavazadlo, vyšší cenové skupiny si mohou na palubu vzít ještě osobní tašku o rozměrech 40 x 30 x 15 cm a váze 3kg zdarma.

Odbavené zavazadlo je v nejnižším cenovém tarifu pouze za poplatek, ostatní cenové kategorie mají 23kg zavazadlo zdarma.

Check-in:

Online check-in je dostupný zpravidla 30 hodin před plánovaným odletem a končí 1 hodinu před odletem. Odbavení na letišti je zdarma. Výběr místa v letadle pouze za poplatek.

Služby:

Občerstvení pouze za poplatek. K dispozici je zábavní portál MyWings, kde můžete zdarma sledovat polohu letu. Přístup do dalších záložek s filmy, seriály, magazíny, hudbou a hrami je ale podmíněn připojením na wi-fi za cenu 2€.

Letenky:

Ideální čas pro rezervaci letenky se SmartWings je zhruba 3 měsíce před odletem. Letenky lze jednoduše najít přes náš vyhledávač a porovnat je s nabídkami ostatních dopravců.


*Text je pouze informativní a nemusí být aktuální, všechny informace vždy kontrolujte před cestou na oficiálním webu dopravce. Našli jste chybu? Kontaktujte nás zde