Bologna z Prahy jen za 694Kč

23.05.2024

Akční letenky do italské Bologny pořídíte nyní už za 694Kč. Poletíte s aerolinkou Ryanair. Levné tarify jsou dostupné především na červen 2024. Příkladem je termín 8. - 13. 6., tak neváhejte a užijte si začátek léta ve slunečné Itálii. 

Další informace o akci najdete níže.

Bologna z Prahy jen za 694Kč:

Další informace o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 1 h 30 m)
  • Aerolinka: Ryanair - průvodce zde
  • Termíny: červen 2024 (příklad: 8. - 13. 6.)

Bologna:

Bologna, klenot severní Itálie, je ideální destinací pro cestovatele hledající autentický zážitek. Město je známé svou bohatou historií, kulinářskými lahůdkami a živou atmosférou. Procházejte se pod ikonickými podloubími, která se táhnou přes 38 kilometrů a poskytují stín i za deštivých dnů. Navštivte Piazza Maggiore, srdce města, kde můžete obdivovat impozantní baziliku San Petronio a majestátní Palazzo d'Accursio.

Nenechte si ujít středověké věže Asinelli a Garisenda, které nabízejí úchvatné výhledy na město. Bologna je také domovem nejstarší univerzity na světě, Univerzity v Bologni, která dodává městu živou studentskou atmosféru.

Gastronomie je zde vynikající: ochutnejte tradiční bolognskou omáčku (ragù alla bolognese), čerstvé těstoviny jako tortellini nebo lahodnou mortadellu. Místní trhy, jako Mercato di Mezzo, jsou skvělým místem k objevování čerstvých surovin a lokálních specialit.

Screenshot z akce: