Costa Brava z Pardubic za 928Kč

06.05.2024

Užijte si příjemné teploty a moře už koncem května, nabídka aerolinky Ryanair láká na akční letenky z Pardubic do španělské Girony, odkud můžete pokračovat dále na pobřeží Costa Brava nebo objevovat krásy tohoto města. Více informací o akci a destinacích najdete níže.

Nejlevnější letenky pořídíte na termín 26. 5. - 30. 5 2024 přes vyhledávač letenek zde:

Další informace o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 2 h 25 m)
  • Aerolinka: Ryanair - průvodce zde
  • Termíny: květen + červen 2024, nejlevněji: 26. - 30. 5.
Costa Brava a Girona:

Costa Brava, což doslova znamená "Divoké pobřeží", je známá svými malebnými plážemi, úchvatnými skalnatými útesy a tyrkysovým mořem. Oblast nabízí širokou škálu aktivit, včetně slunečního koupání, potápění, plavby na kajaku a průzkumu malebných rybářských vesniček podél pobřeží. Tato oblast je také bohatá na gastronomické požitky, kde můžete ochutnat čerstvé mořské plody a tradiční katalánskou kuchyni.

Girona, malebné město ležící nedaleko pobřeží, je bohaté na historii a architekturu. Jeho úzké středověké uličky a impozantní katedrála jsou nevyhnutelné pro každého návštěvníka. Prozkoumejte Gironu a objevte jeho fascinující židovskou čtvrť, která je jednou z nejzachovalejších ve Španělsku, nebo se projděte po hradbách města, které nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Ať už si zvolíte Costa Brava nebo Gironu, čeká vás nezapomenutelný zážitek plný krásných scenérií, bohaté historie a pohostinnosti katalánské kultury.

Screenshot akce: