Kodaň z Prahy jen za 744Kč

17.05.2024

Nepatří k těm, kteří v letních měsících musí zamířit na cestu k moři? Přesně pro Vás je pak dnešní akční tip s aerolinkou Ryanair. Letět můžete z Prahy do Kodaně třeba na 3 noci za skvělé ceny už od 744Kč. K dispozici je celá řada termínů na červen a červenec! Další informace o akci najdete níže, letenky hledejte v našem vyhledávači!

Příkladem je termín 19. - 22. 6., Ryanair ovšem léta do Kodaně denně, chvíle hledání Vám tak může odhalit i další akční termíny.

Další informace o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 1 h 25 m)
  • Aerolinka: Ryanair - průvodce zde
  • Termíny: červen a červenec 2024 (příklad: 19. - 22. 6., 12. - 14. 6.)

Kodaň:

Kodaň, hlavní město Dánska, je známá svou krásou, kulturou a udržitelným životním stylem. Město se pyšní malebnými kanály, historickými budovami a moderní architekturou. Navštivte Nyhavn, ikonickou přístavní čtvrť s barevnými domy, a nezapomeňte na symbol města, Malou mořskou vílu. Pro milovníky umění je zde Národní galerie, zatímco pro rodiny je ideálním místem zábavní park Tivoli. Kodaň je také městem cyklistů, takže si určitě půjčte kolo a objevte město na dvou kolech. Na každém kroku na vás čekají kavárny s výbornou kávou a místní lahůdky, jako je smørrebrød a dánské pečivo.

Screenshot z akce: