Letenky na jih Francie z Prahy za 1062Kč

11.07.2024

Leťte do druhého největšího města Francie, do hlavního města Provence. Z pražského letiště koupíte letenky do Marseille již za tisícovku - tedy přesněji za 1062Kč. Levné termíny najdete především v září, příkladem v době publikování akce je tarif od 3. 9. do 10. 9. Užijete si tak příjemné počasí a atmosféru přímořské destinace a přístavu ještě na konci léta, navíc se vyhnete největším turistickým návalům.

Více informací o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 2h)
  • Aerolinka: Ryanair - průvodce zde
  • Termíny: září 2024

Marseille:

Marseille, druhé největší město Francie, je známé svou bohatou historií a nádherným pobřežím. Leží na břehu Středozemního moře a pyšní se nejstarším přístavem ve Francii, Vieux-Port, který je dnes centrem společenského života s množstvím kaváren, restaurací a trhů. Navštivte ikonickou baziliku Notre-Dame de la Garde, která nabízí úchvatný výhled na celé město a moře.

Okolí Marseille je rovněž plné přírodních krás. Národní park Calanques, známý svými dramatickými vápencovými útesy a tyrkysovými vodami, je ideálním místem pro pěší turistiku, plavání a potápění. Město Aix-en-Provence, ležící nedaleko, nabízí kouzlo historických uliček, trhy s místními produkty a uměleckou atmosféru.

Úvodní obrázek a screenshot z akce: