Malaga z Ostravy za 1 817Kč

15.05.2024

Akční letenky nyní koupíte také z ostravského letiště! Aerolinka Ryanair nabízí na nové lince do Malagy zpáteční letenky na termíny především v červnu nyní jen za cenu okolo 2 tisíc korun! Další informace o akci níže.

Nejlevnější nalezený termín je 3. 6. - 13. 6. a letenky koupíte ve vyhledávači zde:

Další informace o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 3 h 30 m)
  • Aerolinka: Ryanair - průvodce zde
  • Termíny: červen - červenec 2024

Malaga:

Málaga, perla Costa del Sol, je ideální destinací pro cestovatele toužící po slunci, kultuře a gastronomii. Toto okouzlující město, nacházející se na jihu Španělska, nabízí mix historie, umění a moderního života, který uspokojí i ty nejnáročnější turisty.

Málaga se pyšní bohatou historií sahající až do dob Féniciánů, což dokazují archeologické naleziště a historické památky. Dominantou města je Alcazaba, maurská pevnost z 11. století, která nabízí nádherné výhledy na město a přístav. Nedaleko se nachází Gibralfaro, další starobylá pevnost, která je propojena s Alcazabou a nabízí panoramatické pohledy na celou Málagu.

Málaga je známá svými nádhernými plážemi. Playa de La Malagueta, nacházející se blízko centra města, je oblíbeným místem pro místní i turisty. Pro ty, kteří hledají klidnější a méně přeplněné pláže, jsou Playa de Pedregalejo nebo Playa del Palo ideálními volbami.

Málaga žije i po setmění. Historické centrum je plné barů, restaurací a klubů, kde můžete tančit až do rána. Oblast kolem Plaza de la Merced je známá svou živou atmosférou a je oblíbeným místem pro večerní zábavu.

Screenshot z akce: