Paříž z Prahy, v létě za 1017Kč

16.05.2024

Letní letenky do Paříže z Prahy nyní pořídíte za skvělou cenu! Nejlevnější letenky s aerolinkou Ryanair pořídíte už za cenu 1 017Kč, na další termíny během června a července najdete letenky s cenou mezi 1000-2000Kč.

Příkladný termín je 11. - 15. 6., letenky hledejte přes vyhledávač níže, cena se na webu zobrazí vyšší, klesne ale v následujících krocích rezervace, viz screenshot níže. Hledejte letenky:

Další informace o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 1 h 40 m)
  • Aerolinka: Ryanair - průvodce zde
  • Termíny: červen a červenec 2024 (nejlevněji nalezeno: 11. - 15. 6.)


Paříž:

Paříž, často označovaná jako "Město světel", je destinací, která fascinuje cestovatele z celého světa. Toto nádherné město nabízí směsici historie, kultury a moderního života. Jedním z nejznámějších míst je Eiffelova věž, která nabízí nádherné výhledy na město. V muzeu Louvre můžete obdivovat světově proslulá umělecká díla, jako je Mona Lisa. Katedrála Notre-Dame, impozantní gotická stavba, vás okouzlí svou architekturou a historií.

Město je plné životem pulzujících čtvrtí. Latinská čtvrť je známá svými historickými ulicemi a knihkupectvími, zatímco moderní oblast La Défense vás ohromí svými mrakodrapy. Montmartre, se svým uměleckým duchem a nádherným výhledem z Baziliky Sacré-Cœur, je ideálním místem pro romantickou procházku. Na přelomu července a srpna 2024 se v Paříží konají Letní olympijské hry, při návštěvě Paříže je proto letos nutné počítat s vyšším zájmem turistům a možnými omezeními.

Screenshot z akce: