Pisa z Prahy za 689Kč

02.06.2024

Akční letenky do toskánské Pisy pořídíte nyní s aerolinkou Ryanair už za 689Kč. Nejlevnější termín v rezervačním systému je v době publikování akce 12. - 18. 6., za dobrou cenu najdete ale letenky také na další termíny během letošního léta.

Více informací o akci najdete níže.

Pisa z Prahy už za 689Kč:

Nejlevnější letenky najdete na webu ryanair.com a také ve vyhledávači výše.

Další informace o akci:

  • Let: přímý let (délka letu cca 1 h 40 m)
  • Aerolinka: Ryanair - průvodce zde
  • Termíny: 12. - 18. 6. (další termíny na léto 2024)

Pisa:

Pisa, slavné město v Toskánsku, je známé především svou Šikmou věží, která je jedním z nejikoničtějších památek světa. Tato středověká zvonice, která stojí na náměstí Piazza dei Miracoli, je skutečným architektonickým zázrakem. Kromě věže můžete na tomto náměstí obdivovat také nádhernou katedrálu, baptisterium a hřbitov Camposanto Monumentale. Pisa však nabízí mnohem víc než jen tuto slavnou věž. Projděte se po břehu řeky Arno, kde můžete obdivovat historické paláce a kostely, jako je Santa Maria della Spina. Navštivte univerzitu v Pise, jednu z nejstarších v Evropě, kde studovali významní vědci včetně Galilea Galileiho.

Nenechte si ujít příležitost ochutnat místní toskánskou kuchyni v některé z tradičních restaurací a kaváren, a objevte skryté poklady města, které vás okouzlí svou atmosférou a historií. Pisa je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Toskánska, takže neváhejte a ponořte se do tohoto fascinujícího města plného kultury a dějin.

Screenshot z akce: