Aktuality

Letecká společnost Delta Air Lines v letním letovém řádu 2024 znovu obnovuje přímé spojení mezi Prahou a New Yorkem. Pravidelná linka na této trase navíc dle webu prg.aero letos slaví 15. výročí. Letenky v době publikování příspěvku pořídíte za cenu okolo 13 900Kč. Přímé lety budou k dispozici až do 6. října každý den.

Letiště Praha na svém webu představilo řadu novinek a změn v parkování na letišti, které vstupují v platnost již v květnu. Pokud tedy patříte ke skupině cestovatelů, která upřednostňuje dopravu na letiště automobilem a nevyužívá služeb hromadné dopravy či Uberu, v následujících řádcích naleznete všechny potřebné informace.

Cestovní kancelář ČEDOK ve spolupráci s aerolinkou Corendon Airlines představila první novinku na letišti v Českých Budějovicích pro zimní sezonu 2024/2025! V nabídce se objeví zájezdy do egyptské Hurghady.

Každoroční vyhlašování nejlepších letišť je událostí, kterou s napětím očekávají cestující i odvěcí průmysloví odborníci. Letiště jsou bránami do světa a kvalita jejich služeb hraje klíčovou roli v celkovém zážitku cestujících. Skytrax, renomovaná firma specializující se na hodnocení leteckých služeb, nedávno oznámila své výsledky pro rok 2024....

Řecká vláda v čele s jejím premiérem Kyriakosem Mitsotakisem potvrdila plán rozdat až 25 tisíc voucherů na pobyt v Řecku zdarma. Akce, která je první svého druhu na světě, nese název Rodos Week a jedná se o náhradu pro turisty, kteří byli v loňském roce kvůli rozsáhlým požárům nuceni svou dovolenou v Řecku ukončit předčasně.

Srí Lanka láká stále více turistů z celého světa, kteří sem odjíždí za dobrodružstvím i poznáním zcela odlišné kultury. Oficiální název zní Srílanská demokratická socialistická republika a jedná se o ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Možná ještě nemáte vybraný cíl pro svou dovolenou a pořád vybíráte, kam vás vaše kroky zavedou. My...

Svět se po koronavirové krizi pomalu, ale jistě vrací do běžného režimu. Než si budeme moci užít zahraniční dovolenou kdekoliv na světě, bude to ještě chvíli trvat, i tak pro Vás dnes máme nový užitečný článek, jehož poselství můžete využít nejen při zahraničních cestách, ale i při cestě do práce či za zábavou v tuzemsku.

I když si jezdíme na vytoužené dovolené užívat a odpočinout, přece jen bychom měli myslet na to, že tu nemůžeme dělat všechno, co se nám zachce. Jiný kraj, jiný mrav a jednotlivé země mají svá pravidla či zákazy, které jsou často pro nás i nepochopitelné, ale dodržovat je se určitě vyplatí, protože můžeme skončit v tom lepším případě s...